احتمال ساخت بازی Resident Evil 5 Remake قوت گرفت

by | 0 Comments | 1402/01/14

پایان بازی Resident Evil 4 Remake سرنخ‌های مهمی در مورد بازسازی بازی پنجم ارائه کرده است. تصاویر منتشرشده نشان می‌دهد که کپکام در حال بازسازی رزیدنت اویل 5 است و این فرایند همچنان ادامه دارد. سرنخ جدید نشان می‌دهد که بازی Resident Evil 5 Remake نسخه بعدی خواهد بود که توسط کپکام منتشر خواهد شد.

با توجه به آنکه بازسازی عناوین رزیدنت اویل بسیار موفق بوده‌‌اند، ادامه این روند پیش‌بینی می‌شود. برای نمونه ریمیک رزیدنت اویل 4 توانست تنها در چند روز پس از انتشار، سه میلیون نسخه به فروش برسد. این بازی همچنین امتیازهای عالی دریافت کرده است و توانسته نظر طرفداران را هم جلب کند. طرفداران بازی هنگامی‌که به پایان بازی چهارم رسیده‌اند، نکته قابل توجهی کشف کرده‌اند. تصاویری پیدا شده که نشان از بازسازی نسخه پنجم این سری را دارد.

هشدار: مطالعه ادامه مطلب، پایان بازی Resident Evil 4 Remake را برای شما فاش می‌کند

احتمال ساخت Resident Evil 5 Remake

در آخرین کات‌سین بازی رزیدنت اویل 4، می‌توانید ایدا وانگ را ببینید که سوار بر بالگرد در حال صحبت با آلبرت وسکر است و از صحنه محو می‌شود. او تصمیم گرفته که ویال شامل ویروس خطرناک را منتقل نکند. حضور وسکر در این کات‌سین سرنخ مهمی برای بازی پنجم است. به‌خصوص که او یکی از دشمنان اصلی بازی پنجم است. اما آنچه باعث می‌شود تا شایعه ساخت Resident Evil 5 Remake قوت بگیرد، تصاویری است که او روی صفحه به آن نگاه می‌کند.

رتبه بندی سری بازی های رزیدنت اویل

یکی از کاربران ردیت با انتشار تصویری که مشاهده می‌کنید به واکاوی تصاویر موجود روی صفحه پرداخت. این تصاویر کاملاً به وقایع بازی رزیدنت اویل 5 اشاره می‌کنند و نشان می‌دهند که کار کپکام با بازسازی عناوین این سری تمام نشده است. واضح‌ترین سرنخ مربوط به تصویری است که در میانه صفحه قرار دهد. این تصویر همان باغ زیرزمینی مربوط به فصل پنجم از بازی را نشان می‌دهد. دقیقاً همان‌جایی که ویروس Progenitor برای اولین بار پیدا شد.

دومین سرنخ در مورد بازی Resident Evil 5 Remake نیز مربوط به شخصیت اکزلا گیونه است. همان خانم تاجر که با آلبرت وسکر در طی وقایع بازی پنجم همکاری می‌کند. در واقع ایدا وانگ، آن ویال ویروس را به او می‌فروشد. تصویری از او را در گوشه سمت چپ و بالا صفحه می‌توان دید. تصویر کمی تار است، اما استایل موهای او کاملاً مشخص است. با ترکیب این دو تصویر می‌توان دید که وسکر در حال برنامه‌ریزی برای رزیدنت اویل 5 است. تمامی این‌ها به نظر سرنخ مهمی برای بازی بعدی کپکام است و می‌تواند نشان دهد که رزیدنت اویل 5 ریمیک در آینده ساخته می‌شود.

منبع: TheGamer

نوشته احتمال ساخت بازی Resident Evil 5 Remake قوت گرفت اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close