ادامه روند افزایش بینندگان سریال The Last of Us در اپیزود چهارم

by | 0 Comments | 1401/11/21

چهارمین اپیزود از سریال The Last of Us (لست اف اس) یک بار دیگر توانسته رکورد جدیدی را در زمینه تعداد بینندگان این اثر ثبت کند. شبکه HBO اعلام کرده بیش از هفت میلیون نفر این اپیزود را در زمان نمایش تماشا کرده‌اند.

اخیرا قسمت چهارم سریال The Last of Us با نام Please Hold to My Hand از شبکه HBO پخش شده است. این اپیزود موفق شده که روند افزایش بینندگان در سه اپیزود قبلی را تکرار کرده و تعداد 7.5 میلیون بیننده را در زمان پخش جذب کند. این تعداد از تماشاگران به میزان 17 درصد بیشتر از 6.4 میلیون بیننده قسمت سوم سریال لست اف اس است.

بهترین بازی های شبیه سریال The Last of Us

ادامه رشد بینندگان سریال The Last of Us در هنگام نمایش قسمت چهارم چشمگیر است. این امر از آن جهت بوده که اپیزود مذکور در زمان پخش مراسم گرمی به نمایش گذاشته شده است. مراسم مذکور که 12.4 میلیون بیننده داشته، مهم‌ترین مراسم موسیقی محور بوده و در قالب آن از بهترین‌های این صنعت تقدیر شده است.

قسمت پنجم سریال The Last of Us بامداد فردا پخش می‌شود

نکته قابل‌توجه این بوده که تعداد بینندگان سریال لست اف اس رشد بیشتری نسبت به دیگر سریال بزرگ شبکه HBO یعنی House of the Dragon، داشته است. اپیزود اول سریال خاندان اژدها در زمان پخش در حدود 10 میلیون نفر بیننده داشته که سریال The Last of Us هنوز به این تعداد از تماشاگر نرسیده است. لازم به ذکر بوده در تضاد با سریال لست اف اس، بینندگان سریال House of the Dragon به مرور کاهش پیدا کرده است.

نمرات و نقد سریال The Last of Us: یک اقتباس عالی

در صورتی که قسمت پنجم سریال The Last of Us طبق روال هفته‌های گذشته پخش شود، مجبور به رقابت با پر‌بیننده‌ترین برنامه تلویزیونی سال یعنی مسابقات Super Bowl خواهد شد. شبکه HBO برای جلوگیری از این امر استراتژی جدیدی را دنبال می‌کند. به این واسطه تازه‌ترین اپیزود سریال لست اف اس دو روز زودتر از موعد مقرر و در بامداد فردا به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع: Variety

نوشته ادامه روند افزایش بینندگان سریال The Last of Us در اپیزود چهارم اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close