استقبال قابل توجه بینندگان از قسمت سوم سریال The Last of Us

by | 0 Comments | 1401/11/12

سریال اقتباسی از بازی The Last of Us همچنان به روند رو به رشد خود ادامه و تعداد بیشتری از مخاطبین را جذب می‌کند. بر این اساس تعداد بینندگان قسمت سوم سریال The Last of Us (لست اف اس) در هنگام پخش، با افزایش قابل‌توجهی به بیش از 6 میلیون نفر رسیده است.

سریال لست اف اس این روزها محبوبیت زیادی به دست آورده و هر هفته میلیون‌ها نفر به جمع بینندگان آن اضافه می‌شود. به تازگی قسمت سوم سریال The Last of Us با نام Long Long Time از شبکه HBO پخش شد. این قسمت روی شخصیت‌های بیل و فرانک متمرکز بوده و بیشترین فاصله را از بازی The Last of Us گرفته است. حال شبکه اچ‌بی‌او اعلام کرده است که در زمان پخش اپیزود سوم سریال لست اف اس در بامداد روز دوشنبه، تعداد 6.4 میلیون نفر آن را تماشا کرده‌اند.

بهترین بازی های شبیه سریال The Last of Us

این تعداد از بینندگان در مقایسه با اپیزود دوم سریال The Last of Us با 5.7 میلیون بیننده، به میزان 12 درصد رشد داشته است. همچنین بینندگان اپیزود سوم سریال لست اف اس نسبت به افتتاحیه این سریال با 4.7 میلیون تماشاگر، 37 درصد افزایش پیدا کرده است.

معمولا بینندگان سریال The Last of Us در زمان پخش بین 20 تا 40 درصد کل بینندگان را نشان می‌دهند. بنابر‌این در روزهای پس از نمایش، آمار تماشاگران اپیزود سوم به شکل قابل‌توجهی افزایش پیدا کرده و به بیش از 6.4 میلیون نفر خواهد رسید.

فصل دوم سریال The Last of Us تایید شده است

قسمت‌های اول و دوم سریال لست اف اس به طور متوسط 21.3 میلیون نفر بیینده داشته‌اند. بر این اساس انتظار می‌رود که اپیزود سوم این سریال نیز در همین حد عمل کرده باشد. در مقام مقایسه می‌توان به سریال House of the Dragon اشاره کرد که به طور متوسط هر اپیزود آن 29 میلیون بیننده داشته است. در زیر به محبوب‌ترین سریال‌های HBO از نظر میانگین بینندگان اشاره می‌کنیم:

فصل اول سریال House of the Dragon – میانگین بینندگان: 29 میلیون نفر
فصل اول سریال The Last of Us – میانگین بینندگان: 21.3 میلیون نفر
فصل دوم سریال Euphoria – میانگین بینندگان: 19.5 میلیون نفر
فصل دوم سریال The White Lotus – میانگین بینندگان: 15.5 میلیون نفر

اپیزود‌های جدید سریال The Last of Us بامداد دوشنبه هر هفته از شبکه HBO و سرویس HBO Max پخش می‌شود. فصل اول این سریال در قالب 9 اپیزود وقایع اولین بازی سری لست اف اس را به نمایش خواهد گذاشت. به تازگی فصل دوم سریال مذکور با محوریت بازی The Last of Us Part 2 تایید شده است.

منبع: GameSpot

نوشته استقبال قابل توجه بینندگان از قسمت سوم سریال The Last of Us اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close