اشاره اد بون به شخصیت های حاضر در بازی Mortal Kombat 1

by | 0 Comments | 1402/03/18

استودیو NetherRealm امروز و در جریان رویداد Summer Game Fest، گیم پلی بازی مورتال کامبت 1 را به نمایش خواهد گذاشت. با وجود رونمایی رسمی از این اثر، هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نبوده و مشخص نیست چه کاراکتر‌هایی در بین مبارزین حضور خواهند داشت. اد بون، خالق سری مورتال کامبت، در توییت خود اشاره‌ای به شخصیت های حاضر در بازی Mortal Kombat 1 داشته است.

با این وجود که به واسطه تریلر معرفی بازی مورتال کامبت 1 و اطلاعات رسمی، حضور شخصیت‌های مختلفی از جمله اسکورپیون، ساب زیرو و کیتانا تایید شده، اما بسیاری از کاراکتر‌ها هنوز معرفی نشده‌اند. اد بون، خالق سری Mortal Kombat، به تازگی توییتی را در صفحه خود منتشر کرده که در آن ایموجی اژدها و تصویری از شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 4 دیده می‌شوند.

دردسر جدید بازیکنان؛ بازی‌ هایی با حجم بیشتر از 100 گیگابایت

پس از انتشار این توییت، طرفداران به سرعت به ریتوییت پست اد بون پرداخته و در بخش کامنت‌ها به شخصیت‌های مورد‌علاقه خود که امیدوار هستند در بازی مورتال کامبت 1 حضور داشته باشند، اشاره کرده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد خالق سری مورتال کامبت به کاراکتر خاصی اشاره دارد. این شخصیت به احتمال زیاد جارک (Jarek) بوده که برای اولین بار در بازی مورتال کامبت 4 ظاهر شده است. اما او در هیچ یک از بازی‌های دیگر استودیو ندررلم دیده نشده است. در کنار کمیک MKX، شخصیت جارک حضور کوتاهی در بازی Mortal Kombat 11 داشته است.

شرایط شخصیت جارک با جمله درج شده در توییت اد بون که به بازگشت برخی شخصیت‌ها اشاره می‌کند، مطابقت دارد. کاراکتر مذکور از زمان انتشار بازی Mortal Kombat: Special Forces در سال 2000، تا‌کنون قابل بازی نبوده است. همان‌طور که گفته شد، اد بون یک ایموجی اژدها را در توییت خود قرار داده است. این امر باز هم اشاره‌ای به شخصیت جارک بوده، زیرا او عضو قبیله بلک دراگن است.

احتمال حضور ریکو در بین شخصیت های Mortal Kombat 1

لازم به ذکر بوده که جارک شاگرد کینو است. بنابر‌این بازگشت این شخصیت به معنای حضور احتمالی استاد او در بازی Mortal Kombat 1 است. کینو یکی از شخصیت‌های اصلی سری مورتال کامبت بوده که در آثار مختلف آن از جمله MK9 ،MKX و MK11 حاضر بوده است. 

علاوه بر جارک، شخصیت‌های مختلف و متعددی در طول تاریخ سری Mortal Kombat معرفی شده‌اند که احتمال اشاره اد بون به آن‌ها وجود دارد. طرفداران مجموعه مذکور در کامنت‌های خود از کاراکتر‌هایی از جمله رپتایل، کای و تانیا نام برده‌اند. با این حال دیگران باور دارند که منظور اد بون، دیگر شخصیت معرفی شده در بازی Mortal Kombat 4 یعنی ریکو (Reiko) است. او ژنرال ارتش شائو کان بوده و با وجود شباهت‌های مختلف با او از جمله پوشش، به جز حضور کوتاه، در هیچ یک از آثار استودیو NetherRealm حاضر نشده است. شخصیت ریکو ارتباطی با ایموجی اژدها ندارد، اما استفاده از عبارت «بازگشت بعضی شخصیت‌ها» به معنای حضور دوباره بیش از یک کاراکتر از بازی مورتال کامبت 4 است.

کدام شخصیت ها نباید در بازی Mortal Kombat 1 حضور داشته باشند؟

علاوه بر اشاره به شخصیت‌های حاضر، اد بون در توییت دیگری اعلام کرده که نمایش بازی Mortal Kombat 1 در رویداد سامر گیم فست یک نگاه اجمالی و کوتاه نخواهد بود. پس از این توییت، برگزار‌کننده رویداد مذکور یعنی جف کیلی نوشت: «اجازه دهید که بگویم نمایش بازی مورتال کامبت 1 به یک تیزر 60 ثانیه‌ای محدود نمی‌شود.»

برای تماشای گیم پلی بازی جدید سری مورتال کامبت تنها باید چند ساعت منتظر بمانید، زیرا رویداد Summer Game Fest در ساعت 22:30 امروز برگزار خواهد شد. به نظر شما در بازی Mortal Kombat 1 شاهد بازگشت جارک و چه شخصیت های دیگری خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

نوشته اشاره اد بون به شخصیت های حاضر در بازی Mortal Kombat 1 اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close