انتشار بازی Amnesia: The Bunker به تعویق افتاد

by | 0 Comments | 1401/11/13

بازی Amnesia: The Bunker با بازگشت به دوره جنگ جهانی اول و تمرکز روی ارائه روند ترسناک به مدت دو ماه تاخیر خورد. این بازی ترسناک قرار بود در ماه مارس میلادی منتشر شود، اما عرضه آن به روز شانزدهم مه (26 اردیبهشت) تغییر پیدا کرده است.تصمیم برای تاخیر بازی Amnesia: The Bunker به‌منظور پیرایش و رفع ایرادات فعلی گرفته شده است تا طرفداران، تجربه‌ای روان و خالی از ایراد را داشته باشند.

بازی جدید سری Amnesia سال گذشته میلادی یا آذر امسال معرفی شد و زمان اندکی از رونمایی گذشته است. درحالی‌که استودیو انتظار داشت، کمتر از شش ماه پس از معرفی، موفق به انتشار بازی شود؛ «زمستان سخت» موجب بروز مشکلاتی برای آن‌ها شد. بازی جدید به مدت دو ماه تاخیر خورده که زمان زیادی در صنعت بازی نیست و به نظر می‌رسد که تولید این اثر در محله نهایی باشد. استودیو Frictional Games در صفحه توییتر خود از تغییر تاریخ عرضه خبر داد و گفت که موجی از بیماری کارمندان روی توسعه بازی اثر گذاشت و این نتیجه‌ی یک زمستان سخت بوده است.

بازی جدید سری فراموشی در یک سنگر زیرزمینی در میانه‌ی حوادث وحشتناک جنگ جهانی اول جریان دارد. شما نقش سرباز فرانسوی به نام هنری کلمنت را بر عهده خواهید گرفت که از گردانش رها شده است و در یک سنگر زیرزمینی به دام افتاده است. او ابتدا فکر می‌کند که در این سنگر تنهاست اما به‌زودی می‌فهمد که نیروهای خطرناکی، فراتر از واقعیت گریبان او را می‌گیرند. هیولای وحشتناکی به هنری حمله می‌برد و این در حالی است که او تنها یک تفنگ با یک گلوله در اختیار دارد.

تاخیر بازی Amnesia: The Bunker

بازی Amnesia: The Bunker اجازه‌ی حمل تفنگ را برای اولین بار در این سری می‌دهد. البته با وجود تنها یک گلوله، استفاده از آن چندان کارساز نخواهد بود و به نظر می‌رسد که روند بازی از دل محدودیت‌ها و نبود منابع سرچشمه می‌گیرد و چالش اصلی بازی نیز کنترل منابع و استفاده صحیح از آن‌هاست. دیگر تغییر بزرگ بازی نیز ارائه گیم‌پلی نیمه جهان‌باز است. بازی‌کننده باید از نقطه یک به دو برسد، اما نحوه‌ی رسیدن به مقصد را کشف خواهد کرد و در این میان با هیولاها سر و کله می‌زند و از ابزارهای لازم برای دفاع و حمله استفاده می‌کند.

بهترین بازی های مستقل ترسناک که باید تجربه کنید

با توجه به تاخیر Amnesia: The Bunker، تاریخ 26 اردیبهشت، روز انتشار جدید بازی خواهد بود. این اثر ترسناک برای کامپیوتر، ایکس‌باکس و پلی‌استیشن منتشر می‌شود. از آنجایی که توسعه‌دهنده قبلاً آثار موفقی همانند Amnesia Rebirth و Soma را منتشر کرده است، سطح انتظار از بازی جدید بالا خواهد بود. گفتنی است بازی‌های این استودیو به‌طور کامل به سرویس گیم پس اضافه شده‌اند و می‌توانید قبل از بازی جدید، طعم آن‌ها را بچشید.

منبع: GamesRadar

نوشته انتشار بازی Amnesia: The Bunker به تعویق افتاد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close