انتشار بازی Pragmata تا زمان نا‌معلومی به تعویق افتاد

انتشار بازی Pragmata تا زمان نا‌معلومی به تعویق افتاد

بازی پراگماتا که به عنوان یک اثر اکشن ماجراجویی کاملا جدید توسط شرکت کپکام در سال 2020 معرفی شد، اثری به شدت عجیب و غریب است که اطلاعات زیادی از آن در دست نیست. در حالی که قرار بود اثر مذکور در سال جاری در دسترس قرار بگیرد، شرکت ژاپنی با انتشار یک تریلر جدید، ضمن عذرخواهی از طرفداران، اعلام کرد که انتشار بازی Pragmata تا زمان نامعلومی به تاخیر افتاده است.

در بیانیه تیم سازنده بازی Pragmata آمده است: «با قلبی اندوهگین مجبور هستیم که انتشار بازی پراگماتا را دوباره به تعویق بیندازیم. تیم ما در حال حاضر با تمام توان در حال ساخت بهترین بازی ممکن است، اما به زمان بیشتری برای انجام آن نیاز داریم. ما به تلاش خود ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که محصول نهایی اثری است که شایسته صبر شما باشد». به نظر می‌رسد که کپکام حتی به انتشار بازی Pragmata در سال 2024 امیدوار نیست و این اثر را به زمان نامعلومی موکول کرده است.

در تریلری که به همراه خبر تاخیر در انتشار بازی Pragmata منتشر شده، بخش‌های تازه‌ای از این اثر دیده می‌شود. در این ویدیو دختر کوچکی به نام دایانا که به نظر می‌رسد قدرت‌های جادویی داشته یا قادر به استفاده از فناوری‌های پیشرفته است، دیده می‌شود. در حالی که شخصیت همراه از او برای مقابله با دشمنان رباتیک درخواست کمک می‌کند، دایانا با بی‌توجهی مشغول نقاشی است.

10 پدر محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی که باید بشناسید

پس از آن که محافظ دایانا دشمنان را از بین می‌برد، او را روی پشت خود گذاشته و از محل فرار می‌کند. در این زمان نقاشی دایانا روی زمین افتاده و می‌توانیم آن را مشاهده کنیم. دایانا در کنار نقاشی مواردی مثل ماه، ستاره و یک صورت گریان، سال 2022 و 2023 را خط زده و یک علامت سوال کشیده است. همچنین روی این برگه نوشته «خیلی متاسفم» نوشته شده است.

در ادامه تریلر جدید بازی Pragmata شاهد مکان‌های مختلف، مبارزه با انواع دشمنان و قدرت دایانا هستیم. با توجه به حضور دایانا و تلاش شخصیت همراه برای محافظت از او، به نظر می‌رسد کپکام در این اثر تلاش کرده یک اثر مبتنی بر روابط پدر و فرزند، مشابه بازی‌های The Last of Us و God of War، ارائه کند.

روابط پدر و فرزند محوریت احتمالی بازی Pragmata

بازی پراگماتا در ابتدا در جریان رویداد پلی استیشن 5 در سال 2020 معرفی شد و قرار بود در سال 2022 منتشر شود. اما این تاریخ تا سال 2023 به تعویق افتاد. در حال حاضر مشخص نیست که انتشار بازی Pragmata روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر چه زمانی محقق خواهد شد.

نظر شما در رابطه با بازی پراگماتا چیست؟ آیا این محصول شرکت کپکام توانسته نظر شما را جلب کند؟ به نظر شما انتشار بازی Pragmata در چه سالی انجام خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Polygon

نوشته انتشار بازی Pragmata تا زمان نا‌معلومی به تعویق افتاد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.