انتشار بازی Tekken 8 برای اوایل سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است

by | 0 Comments | 1401/11/22

شرکت Bandai Namco در جدیدترین گزارش‌های مالی خود اعلام کرده است که انتشار بازی Tekken 8 (تکن 8) برای سال مالی آینده این شرکت یعنی قبل از 1 آوریل 2024 (13 فروردین 1403) روی کنسول‌های نسل جدید و کامپیوتر برنامه‌ریزی شده است.

اوضاع شرکت بندای نامکو این روزها بسیار خوب به نظر می‌رسد. به طوری که فروش کلی بازی‌های ویدیویی آن‌ها نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است. بندای نامکو همچنین در جریان یک پرسش و پاسخ در مورد فرنچایزهای اصلی خود نیز صحبت کرده و تایید می‌کند که علاوه بر بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon قصد دارد بازی Tekken 8 را در سال مالی 2023 تا 2024 منتشر کند. این شرکت ژاپنی در نوامبر سال گذشته نیز اظهارات مشابهی را بیان کرده است و طرفداران انتظار دارند، این اثر مبارزه‌ای در دوره مذکور عرضه شود.

بهترین بازی های مبارزه‌ ای تمام دوران

Bandai Namco در توضیحات خود گفت: «از سال مالی آینده به بعد، آثار جدید از سری Tekken به همراه توسعه مشترک با فرام سافتور برنامه ریزی شده است. ما در حال تصمیم گیری برای انتشار Armored Core هستیم که در ژاپن منتشر خواهد شد و بازی‌هایی که توسط استودیوهای خارج از کشور ساخته شده است.» با این حال، در ادامه اشاره شده که این امکان وجود دارد Bandai Namco یک باندل از بازی Tekken 7 شامل تمام بسته‌های الحاقی قبلی را منتشر کند.

انتشار دو بازی Tekken 8 و Armored Core 6

بازی تکن 8 در سپتامبر سال گذشته در رویداد State of Play پلی استیشن معرفی شد و از آن زمان، بندای نامکو به طور پیوسته تریلرهایی را به همراه سیستم‌های جدیدی که در بازی مبارزه‌ای اضافه شده اند، منتشر کرده است. آخرین تریلرها، نینا ویلیامز را با لباس چرم مشکی براق، به عنوان یک شخصیت بازگشته به سری، در فهرست مبارزان نشان داد و همچنین 30 دقیقه توضیحات در مورد سیستم جدید Heat را به نمایش گذاشتند. جدیدترین تریلر از بازی، همچنین به‌روزرسانی‌های مکانیکی Rage را تأیید کرد که تحت دکمه R2 برای همه شخصیت‌ها یکپارچه شده است.

رتبه بندی بازی‌های استودیو Fromsoftware

بازی Armored Core 6 ابتدا در مراسم گیم اواردز 2022، پس از گذشت بیش از یک دهه از آخرین نسخه سری Armored Core معرفی شد. این اثر متفاوت از سبک سولزبورن است و موفقیت زیادی را برای آثار شرکت فرام سافتور به ارمغان آورده است. با وجود این موفقیت، FromSoftware اعلام کرد که بازی آرمورد کور 6 دارای گیم پلی به سبک سولز بورن نخواهد بود، اگرچه یاسوتاکا اوگورا تهیه کننده بازی اخیرا گفته است که سری بازی‌های سولزبورن مطمئنا به بهتر شدن استودیو کمک‌های زیادی کرده اند و این تجربه در دنباله Armored Core در آینده نیز لحاظ خواهد داشت.

منبع: Thegamer

نوشته انتشار بازی Tekken 8 برای اوایل سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close