اولین نمایش بازی Fable با تحسین طرفدارها همراه شد

by | 0 Comments | 1402/03/22

مراسم ایکس‌باکس و بتسدا با معرفی بازی‌های مختلفی همراه شد. یکی از این بازی‌ها، عنوان Fable بود که توسط استودیو پلی‌گراند گیمز رونمایی شد. این بازی قبلاً با یک تیزر بسیار کوتاه معرفی شده بود و در طی چند سال اخیر در دست توسعه بوده است. تریلر جدید بازی Fable دنیای وسیع این اثر را نمایش داد و فهمیدیم که باید چه انتظاری از ریبوت سری فیبل داشته باشیم. تاریخ انتشار بازی در این مراسم اعلام نشد و به نظر می‌رسد که این اثر دیرتر از 2024 منتشر خواهد شد.

ایکس‌باکس توضیحات کوتاهی در مورد بازی Fable ارائه کرد. این بازی یک اثر اکشن نقش‌آفرینی جهان‌باز است که شروع تازه‌ای برای این مجموعه افسانه‌ای و محبوب رقم می‌زند. در این بازی به دنیای خیالی آلبیون، سرزمین قهرمانان سفر خواهیم کرد و این جایی است که فیبل در آن اتفاق می‌افتد. بازی به‌نوعی به افسانه‌ها و آثار فانتزی پایبند است و ماجراجویی متفاوتی در انتظار طرفدارهای ایکس‌باکس است. پلی‌گراند گیمز نشان داد که به‌خوبی از پس ارائه درون‌مایه و فضای تازه برآمده است. گرافیک بازی نیز منحصر به فرد است.

پلی‌گراند گیمز خالق بازی Forza Horizon 5 است که از لحاظ گرافیکی بی‌نظیر بود. البته ساخت یک بازی نقش‌آفرینی توسط آن‌ها به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. گزارش‌هایی از مشکلات تولید منتشر شده بود و این نکته که گیم پلی نمایش داده نشد و همچنین خبری از تاریخ انتشار نیست، احتمال بروز چالش‌هایی برای تولید بازی وجود دارد. نکته قابل‌توجه حضور ریچارد آیوئاد، بازیگر بریتانیایی بود. این کمدین مشهور که در سریال IT Crowd هم بازی کرده است، نقش فرد غول‌آسایی در بازی جدید را ایفا می‌کند.

تریلر بازی Fable

فضای بازی فیبل بسیار مفرح است. تریلر کوتاه بازی پر بود از شوخی‌های بریتانیایی و کاملاً با فضای عناوین آمریکایی تفاوت داشت. شخصیت Dave که همان انسان غول‌آسا است به نقد طنزآمیز قهرمانان و داستان‌های حماسی پرداخت که موجب خنده تماشاگران شد. تریلر یک سری سکانس‌های کوتاه از گیم پلی را هم به همراه داشت. تمامی تریلر طبق گفته مدیر نورپردازی توسط ایکس‌باکس سری ایکس ضبط شده بود و یک تریلر سینمایی ساختگی نبود. این مسئله موجب تحسین طرفدارها شد و بسیاری گرافیک بازی را ستودند.بهترین بازی های نقش آفرینی

بدون شک فیبل بازی مهمی برای ایکس‌باکس است و آن‌ها اثری متفاوت را ارائه خواهند داد. بازی جدید Fable قرار است یک ریبوت از این سری باشد و در تاریخ نامشخصی برای کنسول ایکس‌باکس سری و کامپیوتر منتشر شود. این اثر هنگام انتشار در دسترس مشترکین ایکس‌باکس خواهد بود. ایکس‌باکس در مراسم خود از بازی‌های دیگری رونمایی کرد که می‌توانید در بخش اخبار بازی پارسی گیم از آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

منبع: Gematsu

نوشته اولین نمایش بازی Fable با تحسین طرفدارها همراه شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close