بازیگر Hogwarts Legacy پس از انتقادات از تراجنسیتی‌ها عذرخواهی کرد

by | 0 Comments | 1401/10/29

سباستین کرافت، بازیگر و صداپیشه بازی Hogwarts Legacy از افراد تراجنسیتی پس از انتقادات شدید حمایت کرده است. بازی هاگوارتز لگسی به دلیل نظرات جی‌ کی رولینگ در مورد افراد تراجنسیتی موردانتقاد قرار گرفت و بسیاری تصمیم گرفتند تا بازی را بایکوت کنند. افراد زیادی از سباستین کرافت به دلیل حضور در بازی انتقاد کردند و پست‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی برای جلوگیری از خرید و تجربه بازی منتشر کردند. وی با انتشار پیامی از افراد تراجنسیتی حمایت کرده است.

هفته گذشته اعلام شد که کرافت، صداپیشه یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Hogwarts Legacy خواهد بود. از آنجایی که این بازی به‌طور مستقیم با هری پاتر در ارتباط است، بسیاری به نظرات ترنس‌فوبیک جی کی رولینگ اشاره کردند و درخواست بایکوت بازی را دارند. آن‌ها همچنین از کرافت به دلیل حضور در بازی انتقاد کردند و گفتند که او نباید چنین پیشنهادی را قبول می‌کرد. صحبت‌های جی کی رولینگ نقش اساسی در جنجال‌های اخیر پیرامون بازی داشته‌اند.

سیستم مورد نیاز کامل Hogwarts Legacy + وضوح 4K

کرافت در صفحه توییتر خود به انتقادات واکنش نشان داد و نوشت: «من حدود سه سال پیش برای این پروژه انتخاب شدم و آن زمانی بود که هری پاتر برای من، آن دنیای جادویی بود که با آن بزرگ شدم. این خیلی قبل‌تر از آن بود که از نظرات جی‌کی رولینگ باخبر شوم. من کاملاً و از ته دل اعتقاد دارم که زنان تراجنسیتی زن هستند و مردان تراجنسیتی هم مرد. نسبت به سه سال گذشته چیزهای بیشتری می‌دانم و امیدوارم که در سه سال آینده هم چیزهای بیشتری بیاموزم. از تمام افرادی که به دلیل اعلام این خبر آزرده شدند معذرت می‌خواهم. LGB بدون حرف T معنی ندارد.»

 عذرخواهی بازیگر Hogwarts Legacy از تراجنسیتی‌ها

حضور کرافت در بازی Hogwarts Legacy به دلیل حمایت او از جامعه LGBTQ+ مورد انتقاد قرار گرفت. او فردی است که بارها از خیریه‌های مرتبط با اقلیت‌های جنسیتی حمایت کرده است. وی همچنین در سریال Heartstopper شبکه نتفلیکس که یک درام متفاوت در مورد اقلیت‌های جنسیتی است حضور دارد. او به دلیل بازی در نقش یک فرد دگرباش تحسین شده بود. بازخوردها به صحبت‌های کرافت مثبت بوده است، اما تعداد اندکی همچنان قانع نشده‌اند.

اطلاعات جدید بازی Hogwarts Legacy؛ آماده بازگشت به مدرسه آرزوها

عقاید جی‌کی رولینگ در مورد جنسیت به مسئله‌ای مهم در مورد آثار هری پاتر تبدیل شده است. انتقادات از او به دلیل نظراتش ادامه دارد. بازی‌کنان در طی روزهای اخیر با انتشار توییت‌های متعددی از بقیه درخواست بایکوت بازی Hogwarts Legacy را دارند. سایمون پگ که از جمله دیگر صداپیشه‌های بازی است هم با انتقادات شدیدی مواجه شده است. این مسئله باعث شده است تا بسیاری از بازیگران فیلم هری پاتر در طی سال‌های اخیر، حمایت خود از جامعه تراجنسیتی را نشان دهند. بازی هاگوارتز لگسی برخلاف انتقادات، جزو پرفروش‌ترین بازی‌های استیم و به‌زودی برای کامپیوتر و کنسول‌های بازی منتشر می‌شود.

منبع: PCGAMER

نوشته بازیگر Hogwarts Legacy پس از انتقادات از تراجنسیتی‌ها عذرخواهی کرد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close