بازی خط قرمز نبرد (برای اندروید) – Crossout Mobile 1.19.2.66185 Android

by | 0 Comments | 1402/03/18

دانلود بازی خط قرمز نبرد (برای اندروید)
Crossout Mobile 1.19.2.66185 Android

 

 


Crossout Mobile یک بازی اکشن و جهان باز برای سیستم عامل اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی Targem Games توسعه یافته است. در این بازی، شما در یک دنیای پسا-نابود شده و پر از خطرات به ماجراجویی می‌پردازید. بازیکنان می‌توانند خودروهای شخصی‌سازی شده خود را بسازند و در میدان نبرد با دشمنان تجارت کنند و در مبارزات هیجان‌انگیز شرکت کنند.

یکی از ویژگی‌های برجسته بازی Crossout Mobile، سیستم ساخت و شخصی‌سازی خودروها است. بازیکنان می‌توانند از قطعات مختلفی مانند چرخ، سلاح، پوشش و پیشرانه‌ها استفاده کنند تا خودرویی منحصر به فرد و مناسب سبک بازی خود بسازند. همچنین، بازیکنان می‌توانند طرح‌های خودروی خود را با استفاده از ابزارهای ساخت حرفه‌ای طراحی کنند و با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارند.


در مبارزات بازی Crossout Mobile، بازیکنان می‌توانند در نبردهای چندنفره شرکت کنند و با سایر بازیکنان در میدان نبرد رقابت کنند. بازی دارای انواع حالات مختلفی است که شامل نبردهای تیمی، نبردهای رقابتی و نبردهای جمعی است. بازیکنان باید استراتژی مناسب خود را انتخاب کنند و با استفاده از تاکتیک‌های مناسب و هماهنگی با تیم خود، به نبردها بروند و به پیروزی دست پیدا کنند.

با گرافیک بالا و صداهای واقع‌گرایانه، Crossout Mobile تجربه‌ای گرافیکی و صوتی زیبا را به بازیکنان ارائه م …

ادامه مطلب :
بازی خط قرمز نبرد (برای اندروید) – Crossout Mobile 1.19.2.66185 Android

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close