بازی فوتبالی جدید EA منتشر شد: مدیریت تیم در World of League Football

بازی فوتبالی جدید EA منتشر شد: مدیریت تیم در World of League Football

شرکت الکترونیک آرتز توجه خاصی به بازی‌های ورزشی دارد و مدت‌هاست که با عناوین سری فیفا، طرفداران این ژانر را سرگرم کرده است. فیفا موبایل دیگر اثر بزرگ EA برای اندروید و iOS است که طرفدارهای زیادی دارد و این شرکت حال به دنبال انتشار بازی‌ دیگری برای عاشقان فوتبال است. بازی World of League Football به‌صورت محدود در کشور فیلیپین منتشر شده است و ثبت‌نام برای دانلود آن شروع شده است.

بازی جدید دنیای لیگ فوتبال روندی مشابه دیگر بازی‌های ورزشی EA را طی می‌کند و به‌نوعی از محبوب فیفا موبایل برای ترقی بخشیدن به خود استفاده می‌‌کند. امکان انتخاب بیش از هزار ستاره فوتبال را دارید و سپس با استفاده از آن‌ها می‌توانید تیم محبوب خود را تشکیل دهید و مشهورترین باشگاه‌های فوتبال جهان را مدیریت کنید. در واقع با یک بازی مدیریتی فوتبال روبه‌رو هستیم که نمونه‌های مشابه آن به وفور یافت می‌شوند.

بازی World of League Football شما را به‌عنوان مدیر و سرمربی باشگاه بزرگی معرفی می‌کند. شما مسئول مدیریت تمامی جنبه‌های باشگاهی از لحاظ مالی و توسعه هستید. باید استادیوم بسازید، کمپ تمرینی ایجاد کنید، بودجه مناسبی فراهم کنید، آکادمی ایجاد کنید و در نهایت برای کسب قهرمانی بجنگید. وظایفی مانند پیدا کردن بازیکنان بااستعداد و همچنین تمرین دادن به آن‌ها نیز جزو وظایف شماست. در مرحله بعدی باید ترکیب تیم را مشخص کنید و با تاکتیک‌های مناسب به نبرد با تیم‌های حریف بپردازید.

انتشار World of League Football برای اندروید

حالت‌های بازی جالبی استفاده شده‌اند. برای نمونه حالت PvE استادیوم به شما اجازه می‌دهد تا به ساخت استادیوم بپردازید و با بقیه در این مورد رقابت کنید. حالت دوئل نیز دو تیم قدر را مقابل هم قرار می‌دهد. این بازی هم رقابت‌های واقعی و هم ساختگی را کنار هم قرار داده است تا طعم سرگرمی را بهتر بچشید. دنیای لیگ فوتبال از فناوری ریپلای و نمایش بازی EA استفاده می‌کند تا قهرمانی در رقابت‌های فوتبال را به شکل بهتری تجربه کنید. این بازی به‌صورت آنلاین دنبال می‌شود و باید مقابل دیگر بازی‌کنان و تیم‌های ساختگی‌شان رقابت کنید.

بهترین بازی های ورزشی اندروید

بازی World of League Football اثر جدید شرکت EA در حال حاضر برای اندروید و به‌صورت محدود در دسترس است. تنها گیمرهای فیلیپینی می‌توانند این بازی را تست کنند و توسعه بازی تمام نشده است. می‌توانید برای دانلود بازی از گوگل پلی ثبت‌نام کنید و سپس منتظر باشید تا بازی در منطقه شما نیز منتشر شود. باید دید تاریخ انتشار نهایی بازی چه زمانی خواهد بود و آیا این اثر امکان تجربه در ایران را خواهد داشت یا خیر. نظر شما چیست؟ آیا از بازی مدیریت فوتبال جدید EA استقبال می‌کنید؟


منبع: GamingonPhone

نوشته بازی فوتبالی جدید EA منتشر شد: مدیریت تیم در World of League Football اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.