بازی مدیریت خانواده (برای اندروید) - Virtual Families 3 2.1.07 Android

بازی مدیریت خانواده (برای اندروید) – Virtual Families 3 2.1.07 Android

دانلود بازی مدیریت خانواده (برای اندروید)
Virtual Families 3 2.1.07 Android
 

 


بازی اندرویدی Virtual Families 3 یک بازی شبیه‌سازی زندگی مجازی است که توسط استودیوی بازیسازی Last Day of Work, LLC توسعه داده شده است. در این بازی، شما مسئول رساندن خانواده‌ی مجازی خود به یک زندگی موفق هستید. شما می‌توانید شخصیت‌های خود را انتخاب کنید و آن‌ها را در محیط‌های متنوعی قرار دهید و با بهبود آن‌ها، به آن‌ها در رشد و توسعه کمک کنید.

در Virtual Families 3، شما می‌توانید از انتخاب شخصیت‌های مختلف برای ساخت خانواده خود لذت ببرید. هر شخصیت دارای ویژگی‌ها و رفتارهای منحصر به فردی است و بر اساس تصمیماتی که در زمینه آن‌ها می‌گیرید، زندگی آن‌ها شکل می‌گیرد. همچنین، در این بازی شما می‌توانید خانه خود را طراحی کنید، امکانات خانه را ارتقا دهید و فضاهای جدید را بسازید.

بازی Virtual Families 3 برای دستگاه‌های اندرویدی طراحی شده است و با گرافیک زیبا و صداهای جذاب، تجربه‌ای واقعی از زندگی خانواده را به شما ارائه می‌دهد. این بازی از قابلیت‌های متنوعی نظیر ارتباط با دوستان، انجام فعالیت‌های روزانه و رسیدن به اهداف خاص برخوردار است. همچنین، بازی به‌روزرسانی‌های منظمی دریافت می‌کند که باعث افزودن محتوای جدید و بهبودهای سیستمی می‌شود و تجربه‌ی شما را بهبود می‌بخشد.

در Virtual Families 3، شما به عنوان مدیر …

ادامه مطلب :
بازی مدیریت خانواده (برای اندروید) – Virtual Families 3 2.1.07 Android