بازی نقش‌آفرینی Avatars Saga برای اندروید و آیفون منتشر شد

by | 0 Comments | 1402/01/11

بازی معروف اکشن نقش‌آفرینی Avatars Saga امروز برای گیمرهای غربی و خارج از چین منتشر شد تا بتواند موفقیت آسیایی خود را در کشورهای اروپایی و مناطق جدید تکرار کند. آواتارز ساگا در کشورهای کره، چین، هنگ کنگ و تایوان منتشر شده بود و بیش از ده میلیون بار در این مناطق دانلود شد. این بازی توانست سریعاً خود را به جایگاه اول چارت بهترین بازی های رایگان اپ استور اپل برساند.

بازی Avatars Saga امروز برای مناطق بیشتری منتشر شد. گیمرهای ایالات‌متحده آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه و بریتانیا می‌توانند ماجراجویی خود را در این بازی فانتزی آغاز کنند. این بازی در همین چند ساعت اولیه سریعاً صدرنشین چارت بازی‌های رایگان اپ استور در آمریکا شد. امکان دانلود بازی از گوگل پلی هم وجود دارد. گفتنی است این بازی در ماه گذشته وارد مرحله پیش‌ ثبت‌نام شد و افراد زیادی برای تجربه این محصول جدید ثبت‌نام کردند. مدتی پیش بازی Avatar Generations نیز برای موبایل منتشر شد.

درصورتی‌که اطلاعی از بازی آواتارز ساگا ندارید، باید بگوییم که با یک بازی موبایل در ژانر اکشن نقش‌آفرینی فانتزی روبه‌رو هستید. چندین کلاس شخصیتی وجود دارد که یکی را انتخاب می‌کنید و کاراکتر خود را می‌سازید. می‌توانید جنگجو باشید، شمشیرزن شوید، تیرانداز و یا استاد کونگ‌فو. انتخاب در اختیار شماست. هر کلاس از لحاظ گیم‌پلی با دیگری تفاوت دارد. در نهایت گیمرها باید بتوانند بر المان‌های نور، تاریکی، یخ و رعد برتری یابند تا بتوانند دشمنان خود را به راحتی شکست دهند.

 ویژگی‌های بازی Avatars Saga

بازی Avatars Saga از قابلیت‌های منحصر به فردی پشتیبانی می‌کند که کمتر در بازی اندروید دیده می‌شود. این بازی دارای سیستم آب و هوای متغیر است و باعث می‌شود تا گردش در جهان بازی بسیار جالب و زیبا باشد. ممکن است آسمان آفتابی بازی در حین ورود به جنگل به یک باره تغییر یابد و شاهد بارش باران باشید. دنیای بازی زنده و پویا است. مأموریت‌ها و نبردهای حماسی برای افزایش سطح شما در نظر گرفته شده است. می‌توانید تجهیزات و آیتم‌های اختصاصی برای افزایش قدرت خود پیدا کنید. به هر حال با یک بازی نقش‌آفرینی روبه‌رو هستید.

آشنایی با بهترین بازی های نقش آفرینی اندروید

بازی موبایل با هدف ایجاد ارتباط ساخته می‌شود. آواتارز ساگا نیز به همین شکل طراحی شده است. می‌توانید با دوستانتان بازی کنید یا حتی همراه گیمرهایی در آن‌سوی جهان شوید. می‌توانید دوست پیدا کنید و ماجراجویی را به‌صورت PvP در مقابل دیگر دشمنان آنلاین دنبال کنید. سیستم ازدواج و دوستی نیز وجود دارد و بابت آن امتیاز هم می‌گیرید. این بازی در حال حاضر قابل دانلود است و بابت دریافت آن، آیتم‌‌های رایگان دریافت می‌کنید. این آیتم‌ها شامل پماد و پول است و سطح شما را سریعاً افزایش می‌دهد.

منبع: GamingonPhone

نوشته بازی نقش‌آفرینی Avatars Saga برای اندروید و آیفون منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close