بازی کامیون سواری در اروپا 3 (برای اندروید) - Truckers of Europe 3 0.38.8 Android

بازی کامیون سواری در اروپا 3 (برای اندروید) – Truckers of Europe 3 0.38.8 Android

دانلود بازی کامیون سواری در اروپا 3 (برای اندروید)
Truckers of Europe 3 0.38.8 Android

 

بازی “Truckers of Europe 3” یک بازی شبیه‌ساز حمل و نقل با وانت‌ها و کامیون‌ها در اروپا است که برای سیستم‌عامل اندروید عرضه شده است. این بازی به شما امکان می‌دهد تا به عنوان یک راننده کامیون، در جاده‌ها و شهرهای اروپایی سفر کنید و وظایف مختلفی را انجام دهید. شما می‌توانید وانت‌ها و کامیون‌های مختلفی را انتخاب کنید و بارهای مختلف را به مقصد نهایی تحویل دهید.

بازی Truckers of Europe 3 با گرافیک بالا و جزئیات دقیق، شما را در تجربه واقعیت حمل و نقل خودروهای بزرگ همراهی می‌کند. شما باید از ترافیک پیشرفته و قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنید و در مسیرهای مختلفی از جاده‌های اروپا سفر کنید. بازی شامل محیط‌های شهری و روستایی متنوع است و شما را در طول مسیر با چالش‌ها و موانع مختلفی روبرو می‌سازد.

یکی از جذابیت‌های اصلی بازی Truckers of Europe 3، امکان سفر به شهرها و کشورهای مختلف اروپا است. شما می‌توانید به شهرهای بزرگ مانند لندن، پاریس، برلین و رم سفر کنید و تجربه‌ی فرهنگ و معماری آنها را به دست آورید. همچنین، در طول بازی می‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و وانت‌ها و کامیون‌های جدیدی را به تجهیزات خود اضافه کنید.

به طور کلی، بازی Truckers of Europe 3 یک تجربه جذاب و واقع‌گرایانه از حمل و نقل با وانت‌ها و کامیون&zw …

ادامه مطلب :
بازی کامیون سواری در اروپا 3 (برای اندروید) – Truckers of Europe 3 0.38.8 Android