بازی کوسه های گرسنه (برای اندروید) - Hungry Shark Primal 0.1.5 Android

بازی کوسه های گرسنه (برای اندروید) – Hungry Shark Primal 0.1.5 Android

دانلود بازی کوسه های گرسنه (برای اندروید)
Hungry Shark Primal 0.1.5 Android

 

بازی “Hungry Shark Primal” یکی از بازی‌های محبوب و هیجان‌انگیز در دسته بازی‌های اکشن و ماجراجویی در پلتفرم اندروید است. این بازی توسط استودیوی بازی‌سازی Ubisoft Entertainment ساخته شده و در آن شما در نقش یک قروش گرسنه و خطرناک قرار می‌گیرید. هدف شما در بازی جستجوی غذا، ترقی و تبدیل شدن به قروش قدرتمندتر است.

یکی از ویژگی‌های برجسته بازی “Hungry Shark Primal” محیط بازی گسترده و پراز جزایر، اقیانوس‌ها و آب‌های عمیق است. شما می‌توانید به طور آزاد در این محیط‌ها حرکت کنید و غذاهای مختلف را شکار کنید. با گذراندن مراحل بازی و جمع‌آوری سکه‌ها و امتیازات، می‌توانید به قروش‌های قدرتمندتری تبدیل شوید و قدرت‌ها و تکنیک‌های جدید را به دست آورید.

همچنین، گرافیک بالا و صداگذاری جذاب بازی “Hungry Shark Primal” را تجربه می‌کنید که تجربه‌ی واقعی و هیجان‌انگیزی را برای شما به ارمغان می‌آورد. بازی دارای مراحل چالش‌برانگیز و رقابت‌های آنلاین است که شما را به مبارزه با سایر بازیکنان از سراسر جهان ترغیب می‌کند. همچنین، امکانات سفارشی‌سازی شخصیت و قروش، وجود ترفندها و نقاط قوت خاص هر قروش و وجود مأموریت‌ها و مبارزات با بزرگان در بازی از دیگر ویژگی‌های برجسته این بازی می‌باشد.

در بازی “Hungry Sha …

ادامه مطلب :
بازی کوسه های گرسنه (برای اندروید) – Hungry Shark Primal 0.1.5 Android