بازی Armored Core VI یک تجربه چالش‌برانگیز خواهد بود

by | 0 Comments | 1401/11/16

استودیو FromSoftware در مراسم گیم اواردز 2022، پروژه بزرگ بعدی خود را با نام Armored Core 6 Fires of Rubicon (آرمورد کور 6) معرفی کرد و از آن زمان، طرفداران مشتاق جزئیات بیشتر هستند. در حال حاظر می‌دانیم که این بازی به جای استفاده از مکانیک‌های سولزبورن، بیشتر به فرمول کلاسیک سری Armored Core پایبند است، اما بسیاری از سوالات دیگر باقی می‌مانند. یاسونوری اوگورا، تهیه‌کننده بازی Armored Core VI، در مصاحبه جدید خود در نمایشگاه تایپه گیم شو، جزئیات بیشتری در مورد بازی ارائه کرده است.

اگرچه بازی Armored Core 6 یک اثر سولزبورن نیست، موفقیت آن به این دلیل است که بودجه بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی این سری خواهد داشت و بسیاری از چیزهایی که فرام سافتور در ساخت بازی‌هایی مانند Dark Souls و Elden Ring آموخته است، در این پروژه اعمال خواهد شد. کمپین داستانی بازی کاملاً تک نفره خواهد بود، اما توسعه دهندگان در حال برنامه‌ریزی یک حالت چند نفره برای نبرد بازیکنان هستند. در مورد داستان بازی، Armored Core 6 یک داستان جدید را روایت می‌کند که به هیچ کدام از نسخه‌های قبلی این سری مربوط نمی‌شود.

بازی Armored Core 6 جهان باز نیست و مرحله‌ای خواهد بود

اتفاقات بازی Armored Core 6 Fires of Rubicon برگرفته از دنیایی است که به طور خاص برای این بازی جدید ساخته شده است. این بازی یک داستان کاملاً جدید و بدون ارتباط با بازی‌های قبلی را درباره یک مزدور مستقل روایت می‌کند که در یک جنگ گرفتار شده است. جنگی که بین شرکت‌ها و گروه‌های مقاومت بر سر یک منبع انرژی مرموز در سیاره Rubicon 3 رخ داده است. شخصیت اصلی بازی که در میان این آتش‌های درگیری حضور پیدا کرده است، وظیفه دارد تا یک سری ماموریت‌ها را انجام دهد.

بازی چالش برانگیز Armored Core 6

در حالی که فرام سافتور مشخص کرده است که هیدتاکا میازاکی، مغز متفکر بازی‌های دارک سولز و الدن رینگ، دیگر در توسعه بازی آرمورد کور 6 حضور نخواهد داشت، با این حال، او در این کار نقش موثری داشته است. میازاکی در واقع، به‌عنوان «کارگردان اولیه بازی» عمل می‌کرد تا اینکه آن را به یکی دیگر از کهنه‌کارهای استودیو فرام سافتور، ماسارو یامامورا سپرد. بدیهی است که او این کار را به تنهایی انجام نداده است، اما با افرادی مانند کنت چان، کارگردان و تهیه کننده، در توسعه بازی همکاری کرده است.

رتبه بندی بازی‌های استودیو Fromsoftware

بازی آرمورد کور 6: فایرز آف روبیکان همچنین طیف وسیعی از توسعه دهندگان دیگر را شامل می‌شود که برای ایجاد پایه و اساس بازی در زمینه‌هایی مانند طراحی نقشه، اصول اکشن و دیگر عناصر اصلی در قلب بازی همکاری دارند. در نهایت، بحث چالش برانگیز بودن بازی مطرح است. این یک بازی از استودیو فرام سافتور بوده، بنابراین باید بدانیم تا چه میزان سخت است. طبق گفته کارگردان Armored Core VI، این یک بازی چالشی و سخت خواهد بود، اما اگر هنگام سفارشی‌سازی مکانیزم‌های خود هوشمندانه عمل کنید، ممکن است بتوانید مقداری از این سخت بودن را کاهش دهید.

Armored Core 6: Fires of Rubicon که 10 سال پس از عرضه آخرین نسخه این فرنچایز معرفی شد، قرار است در سال 2023 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی (از طریق استیم) عرضه شود.

منبع: Wccftech

نوشته بازی Armored Core VI یک تجربه چالش‌برانگیز خواهد بود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close