بازی Avatar Generations برای اندروید و آیفون معرفی شد

by | 0 Comments | 1401/10/21

بازی رایگان Avatar Generations که اثری در ژانر نقش‌آفرینی نوبتی است و بر اساس داستان اصلی انیمیشن آواتار طراحی شده است، قرار است امسال برای پلتفرم اندروید و iOS منتشر شود. پیش ثبت‌نام برای دریافت بازی آغاز شده است و استودیو Navigator Games ویدیو گیم‌پلی تازه‌ای از منتشر کرده است که بازی‌کنان را با حال و هوای این بازی اندروید آشنا می‌کند.

بازی‌کنان امکان ثبت‌نام در سایت رسمی بازی را دارند و هنگام انتشار، پیامی رسمی از استودیو دریافت خواهند کرد. درصورتی‌که تعداد بازی‌کنانی که ثبت‌نام می‌کنند زیاد باشد، جوایز مختلفی در اختیار همگان قرار می‌گیرد. طبق اطلاعات رسمی، داستان بازی Avatar Generations از روی انیمه سریالی آواتار:‌ آخرین بادافزار ساخته شده است.

بازی‌کنان ماجراجویی مهیجی را همراه Aang‌ و دوستانش تجربه می‌کنند و چهار سرزمین مختلف را به‌صورت گروهی و با مبارزات نوبتی جستجو خواهند کرد. امکان تغییر و ویرایش شخصیت‌ها وجود دارد و در کنار آن، یک نقشه کاملاً پویا در نظر گرفته شده است. بهترین لحظات از دنیای آواتار در این بازی به کار گرفته می‌شوند و همچنین محتوای کاملاً جدید برای هر چهار سرزمین آماده می‌شود. بازی‌کنان عناصر اصلی را فرامی‌گیرند و مهارت‌هایی می‌آموزند که دنیای معنوی و فیزیکی را به هم گره می‌زند.

روند بازی Avatar Generations

هر بازی‌کننده می‌تواند Avatar Generations را به شکلی که می‌خواهد تجربه کند. صدها شیوه برای ماجراجویی وجود دارد و جمع‌آوری آیتم، آپگرید و ویرایش شخصیت‌ها از جمله ویژگی‌های گیم پلی است. جنگ‌های بازی کاملاً همه‌جانبه و مهیج طراحی شده‌اند و همچنین امکان حملات کامبو و ترکیبی هم وجود دارد. دوربین پویا طوری طراحی شده که بتوان تمام جنبه‌های جنگ را پوشش دهد و تجربه‌ای کاملاً اکشن روایت کند.

بهترین بازی های اکشن اندروید

بازی آواتار جنریشنز به پی‌رنگ و داستان انیمه اصلی پایبند است و شخصیت‌های کاملاً نام‌آشنایی همانند کاتارا، سوکا و زوکو را خواهیم دید. هر شخصیت دارای مهارت‌های منحصر به فرد است و بازی‌کنان می‌توانند این مهارت‌ها را ارتقاء دهند و تیم آواتار ویژه خود را بسازند. بازی‌کنان همچنین امکان تجربه Avatar Generations به‌صورت گروهی را دارند و در این راه، همراهانی خواهند داشت. محتوای جدید به‌صورت مداوم اضافه می‌شود که ماجراجویی در بازی آواتار را دل‌نشین خواهد کرد.


در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار بازی آواتار جنریشنز مشخص نیست و توسعه‌دهنده می‌گوید که سال 2023 شاهد عرضه این اثر خواهیم بود. نظر شما چیست؟ بازی آواتار نظر شما را جلب کرده و می‌خواهید آن را تجربه کنید؟ سری به وب‌سایت رسمی بازی بزنید و ثبت‌نام کنید.

منبع: Gematsu

نوشته بازی Avatar Generations برای اندروید و آیفون معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close