بازی GTA 6 دارای سیستم روابط رمانتیک جدید است

by | 0 Comments | 1402/01/13

گزینه‌های رمانس و روابط رمانتیک یکی از جنبه‌های ویژه بازی‌های نقش‌آفرینی بوده است. البته گاهی این روابط رمانتیک به دیگر ژانرها نیز کشیده می‌شود. استودیو راکستار گیمز این روابط را تا حدی به یکی از مکانیسم‌های بازی تبدیل کرده است، اما از این گزینه‌ها در بازی GTA V چندان استفاده نکرد. این در حالی است که بازی GTA IV اجازه قرار گذاشتن را می‌داد و می‌توانستید با فردی که داخل اینترنت پیدا می‌کنید، بیرون بروید و این رابطه را ادامه دهد. بازی GTA 6 قرار است این روابط رمانتیک را بازگرداند.

بازی GTA 6 از دو شخصیت اصلی زن و مرد پشتیبانی می‌کند. برای اولین بار شاهد یک شخصیت اصلی زن خواهیم بود که از تبار لاتین خواهد بود. با فاش شدن ویدیوهای GTA VI بخش بزرگی از محتوای بازی لو رفت. اکثر بخش‌های بازی در اینترنت به‌صورت ویدیو و تصویر دست به دست شد، اما جزئیات آن ویدیوها همچنان در حال ازدیاد است. داده‌کاوها به‌طور مداوم در حال بررسی فایل‌ها هستند و می‌خواهند جزئیات بیشتری پیدا کنند. روز گذشته شاهد کشف شدن تعداد بازی‌کنان لابی GTA 6 Online بودیم که به رقم 32 محدود شده است.

روابط رمانتیک GTA 6

یکی از داده‌کاوها در ردیت نوشته است که رشته‌هایی در کدهای بازی پیدا کرده است. این رشته‌ها مربوط به یک سیستم رومانس و روابط رمانتیک میان شخصیت‌های اصلی بازی به نام‌های جیسون و لوسیا است. بازی‌کننده با انتخاب‌هایی که انجام می‌دهد در ادامه روی داستان و روابط رمانتیک شخصیت‌ها تأثیر می‌گذارد. این داده‌کاو در مورد روابط رمانتیک GTA 6 نوشت: «رشته‌ها نشان می‌دهند که دو شخصیت اصلی یا رابطه رمانتیک فعال دارند یا اینکه انفعالی و غیرفعال. اگر نمی‌خواهید جیسون و لوسیا با هم باشند، انتخاب در اختیار شماست.»

فهرست یازده شهر و منطقه بازی GTA 6‌ فاش شد

در فهرست رخدادهای بازی تعدادی مراحل وجود دارند که می‌تواند آن‌ها را بسته به نحوه رابطه میان دو شخصیت اصلی تکمیل کرد. برای نمونه اگر دو شخصیت اصلی دارای رابطه رمانتیک باشند، روند مأموریت متفاوت خواهد بود. این نشان می‌دهد که نیازی به رابط رمانتیک میان دو شخصیت اصلی ندارید و اینکه هر طور می‌خواهید می‌توانید به تجربه بازی بپردازید. گفتنی است این اطلاعات توسط راکستار گیمز تائید نشده است و همچنین پیدا کردن چند خط کد نیز دلیل نمی‌شود که این قابلیت حتماً در بازی جدید حضور داشته باشد.

گفتنی است بخشی از محتوای بازی Red Dead Redemption 2 هیچ‌گاه منتشر نشد. برای نمونه بخش محتوای رمانتیک هنگام انتشار حذف شد و احتمال آنکه این محتوا از بازی GTA 6 هم کنار رود وجود دارد. گفتنی است راکستار گیمز برای انتشار بازی ششم در سال 2025 آماده می‌شود و منتظر است تا تعداد خریداران کنسول‌های جدید افزایش یابد.

منبع: Comicbook

نوشته بازی GTA 6 دارای سیستم روابط رمانتیک جدید است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close