بازی Lego 2K Goooal رده بندی سنی شد؛ فوتبال با طعم لگو

بازی Lego 2K Goooal رده بندی سنی شد؛ فوتبال با طعم لگو

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، رده سنی بازی Lego 2K Goooal توسط کمیته رده بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی کشور کره جنوبی اعلام شده است. به نظر می‌رسد بازی مذکور همان اثر فوتبالی است که چندین ماه پیش اطلاعات آن لو رفته بود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، استودیو Sumo Digital در حال ساخت بازی Lego 2K Goooal است. این اثر هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، اما با توجه رده بندی سنی آن در کشور کره جنوبی، انتظار می‌رود که این بازی فوتبالی جدید به زودی رونمایی شود. در گزارشی که از ساخت یک بازی شبیه‌ساز فوتبال با محوریت لگو خبر داده بود، به ساخت یک اثر ریسینگ جهان‌باز هم اشاره شد. این اثر اخیرا با نام Lego 2K Drive منتشر شد. به همین دلیل انتظار می‌رود که اخبار مربوط به Lego 2K Goooal هم صحت داشته و این اثر در آینده نزدیک معرفی شود.

بهترین بازی های فوتبالی کامپیوتر

با استناد به گزارش‌ها، در کنار دو اثر ذکر شده، بازی دیگری نیز بر اساس یک مجموعه ورزشی بزرگ در حال ساخت است. ظاهرا این بازی‌ها دارای شخصیت‌های مهمان از سایر مجموعه‌های مشهور مثل مارول، دی سی و هری پاتر خواهند بود. احتمالا این بازی‌ها روی تمامی پلتفرم‌های مدرن اعم از کامپیوتر، پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد.

بازی Lego 2K Goooal دومین اثر 2K با محوریت لگو

بازی Lego 2K Drive و سایر بازی‌های لگو حاصل قرارداد همکاری چند‌ساله The Lego Group و شرکت 2K است. این اثر اون ورلد در شهر BrickLandia جریان دارد که به چندین بخش تقسیم شده و بازیکنان می‌توانند آزادانه در آن گشت و گذار کنند. محیط‌های تخریب‌پذیر، حالت داستانی و انواع مینی‌گیم و چالش‌ها جزو ویژگی‌های اصلی بازی Lego 2K Drive محسوب می‌شوند. این اثر در تاریخ 19 مه (29 اردیبهشت) روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، کامپیوتر و نینتندو سوییچ منتشر شد.

بهترین بازی های لگو کامپیوتر

نظر شما در مورد بازی Lego 2K Goooal چیست؟ آیا یک شبیه‌ساز فوتبال با محوریت لگو تجربه‌ای جذاب خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

نوشته بازی Lego 2K Goooal رده بندی سنی شد؛ فوتبال با طعم لگو اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.