بازی Prince of Persia: The Lost Crown معرفی شد: بازگشت شاهزاده پارسی

by | 0 Comments | 1402/03/18

شرکت یوبی‌سافت در اتفاقی باورنکردنی از بازی جدید سری شاهزاده پارسی با شکل و شمایل کلاسیک رونمایی کرد. بازی Prince of Persia: The Lost Crown با تکیه بر افسانه‌ها و اساطیر پارسی برای کنسول‌های بازی پلی استیشن 5، ایکس‌باکس سری، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و کنسول نینتندو سوییج و البته کامپیوتر منتشر خواهد شد. می‌توانید بازی اکشن ماجراجویی پلتفرمر دو و نیم بعدی شاهزاده ایرانی را روز 18 ژانویه 2024 برابر با 28 دی ماه دانلود کنید.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown توسط استودیو مون‌پلیه یوبی‌سافت ساخته شده است و در دنیای اساطیری پارسی جریان دارد. جایی که مرزهای میان زمان و فضا را می‌توان دست‌کاری کرد. شخصیت اصلی بازی دارای قدرت تغییر زمان است و در عین حال می‌تواند با دشمان بجنگد و همچنین سکوبازی کند. روند بازی با کامبوهای متنوع پیش می‌رود و باید زمان‌بندی حملات دشمن را تخریب کرد. با دشمنان اساطیری جنگید، قابلیت‌های تازه کسب کرد و پیشرفت کرد.

سازنده بازی می‌گوید که جهان این اثر بر اساس افسانه‌های پارسی خلق شده است. منظور آن‌ها مشخص نیست، اما جهان بازی کاملاً متنوع است و به اقلیم‌های آب و هوایی تقسیم شده است. هر بخش نیز هویت مخصوص به خود را دارد و پر از خطرات و عجایب است. باید معماهای پیش رو را با حل کنید، گنج‌های پنهان را پیدا کنید و در مورد این جهان تخریب‌شده اطلاعات بیشتری جمع‌آوری کنید. یک ماجراجویی افسانه‌ای در بازی جدید شاهزاده پارسی انتظار شما را می‌کشاند.

سفر به افسانه‌های پارسی در Prince of Persia: The Lost Crown

دنیای بازی Prince of Persia: The Lost Crown بسیار رنگارنگ و متفاوت است و کاملاً بر اساس داستان‌های ایرانی و پارسی الهام گرفته شده است. این بازی همچنین به ریشه‌های این سری پایبند است. گفتنی است داستان شاهزاده پارسی جدید در مورد رمز و رازها و عجایب کوه قاف است. کوه افسانه‌ای که می‌گویند گرداگرد زمین را پوشانده و خورشید از پشت آن طلوع می‌کند. این کوه به‌نوعی سرزمین دل نامیده می‌شود و یک اسطوره بسیار عرفانی است. به نظر می‌رسد که شاهد سیمرغ و زال هم در این بازی باشیم، زیرا که کوه قاف به این دو گره خورده است.

بازی های مشابه Prince of Persia که باید تجربه کنید

گرافیک بازی و صحنه‌های سینمایی شاهزاده پارسی جدید بسیار استادانه طراحی شده‌اند و 60 فریم در ثانیه روی تمامی پلتفرم‌ها تضمین شده است. یوبی‌سافت از کارگردانی هنری تازه‌ای با سبک متفاوتی استفاده کرده است و جان تازه‌ای به این سری محبوب بخشیده است. اگر منتظر یک بازی تراز اول سه‌بعدی از این جهان بودید، باید گفت که فعلاً خبری نیست و بهتر است که آماده دریافت Prince of Persia: The Lost Crown در روز 28 دی ماه باشید. نظر شما چیست؟‌ آیا از معرفی این بازی تعجب‌زده شدید؟

منبع: Gematsu

نوشته بازی Prince of Persia: The Lost Crown معرفی شد: بازگشت شاهزاده پارسی اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close