بازی Star Wars Outlaws به صورت رسمی معرفی شد

بازی Star Wars Outlaws به صورت رسمی معرفی شد

در جریان رویداد Xbox Showcase، با نمایش یک تریلر سینمایی از محصول جدید شرکت یوبی سافت یعنی بازی Star Wars Outlaws رونمایی شد. شرکت فرانسوی که ساخت سری Assassin’s Creed را در کارنامه دارد، از اثر مذکور به عنوان اولین بازی اوپن ورلد جنگ ستارگان یاد کرده است.

تریلر معرفی بازی Star Wars Outlaws یک قانون‌شکن مونث به نام کی وس (Kay Vess) را به تصویر می‌کشد که خلافکاران در تعقیب او هستند. این در حالی است که راوی تریلر به The Syndicate اشاره می‌کند که نقش مهمی را در سریال‌های انیمیشنی Clone Wars و Rebels ایفا می‌کند. بازی مذکور تلاش‌های کی وس و همراهش یعنی نیکس (Nyx) برای سرقت از یک سندیکای جنایکار بزرگ در The Outer Rim را روایت می‌کند.

بازی هایی که در سال 2023 بیست ساله می شوند

در پایان تریلر معرفی بازی Star Wars Outlaws تایید می‌شود که اولین گیم پلی این اثر در جریان رویداد Ubisoft Forward به نمایش گذاشته خواهد شد. این رویداد در ساعت 20:30 روز 22 خرداد (12 ژوئن) برگزار می‌شود. تریلر رونمایی از بازی جدید جنگ ستارگان را در زیر مشاهده می‌کنید:

بازی Star Wars Outlaws اولین اثر Open-World استار وارز

در اوایل سال 2021 برای اولین بار به ساخت یک بازی با محوریت جنگ ستارگان توسط یوبی سافت اشاره شد. با این حال اطلاعات بیشتری ارائه نشده و موارد بسیاری مبهم باقی ماند. استودیو Ubisoft Massive در ساخت بازی Star Wars Outlaws از موتور Snowdrop بهره می‌برد که پیش از این سری The Division با استفاده از آن تولید شده است.

بازی Star Wars Outlaws در سال 2024 روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر منتشر می‌شود. در کنار بازی جدید استار وارز، شرکت یوبی سافت اطلاعات جدیدی از آثار آینده خود از جمله Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Nexus VR را در رویداد Ubisoft Forward ارائه خواهد کرد.

منبع: Gamespot

نوشته بازی Star Wars Outlaws به صورت رسمی معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.