بازی Star Wars Outlaws سیستم تعقیب مشابه GTA دارد

بازی Star Wars Outlaws سیستم تعقیب مشابه GTA دارد

استودیو Massive Entertainment اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی جدید Star Wars Outlaws منتشر کرد. بازی علمی تخیلی جدید یوبی‌سافت کاملاً جهان باز است و بازی‌کنان علیه امپراتوری به پا خواهند خواست و زندگی همانند یک یاغی و خلاف‌کار را تجربه خواهند کرد. این مسئله باعث جلب‌توجه نیروهای امپراتوری خواهد شد و طبق گفته استودیو سازنده، سیستم تعقیب مشابه GTA طراحی شده است تا بازی‌کنان پس از انجام عمل غیرقانونی، تحت تعقیب قرار بگیرند.

ویدیو گیم پلی بازی جنگ ستارگان جدید در پایان، نکته قابل‌توجهی را نمایان کرد. چیزی مشابه سیستم تعقیب (Wanted) را دیدیم که سؤالات مختلفی را برانگیخت. بسیاری برایشان سؤال ایجاد شد که آیا این سیستم عملکرد آزادانه‌ای دارد یا اینکه به‌صورت از‌ پیش تعیین شده عمل می‌کند. جولیان گرایتی در ویدیو توضیحات گیم پلی بازی، وجود حالت تعقیب را تائید کرد و گفت که بازی‌کنان ممکن است توجه نیروهای امپایر را به خود جلب کنند و هر چه بازی‌کننده جرم‌های بیشتری انجام دهد، پرونده او سنگین‌تر خواهد شد. وی در این مورد گفت:‌

سیستم تعقیب چیزی است که قرار است همیشه در بطن بازی حاضر باشد. اگر شما دستگیر شوید یا امپایر را به چالش بکشید، تعقیب شما شروع می‌شود. اگر همچنان ادامه دهید و پافشاری کنید و کارهای بیشتری علیه آن‌ها انجام دهید، سطح تعقیب بالاتر هم می‌رود. امپایر در بالاترین سطح بیشترین میزان مقاومت را نشان خواهد و نیروهای زیادی را روانه شما می‌کند. این چیزی است که می‌توانید با آن بازی کنید، اما بهتر است که تا جای ممکن از نیروهای امپایر دور بمانید.

گیم پلی بازی Star Wars Outlaws

ماتیاس کارلسون، کارگردان بازی Star Wars Outlaws نیز اظهارنظر کرد و گفت که آن‌ها فرصت‌های مختلفی برای فرار و شکستن محاصره فراهم کرده‌اند. گفتنی است جولیان گرایتی در مصاحبه با IGN در مورد جنگ سفینه‌های فضایی صحبت کرد. او می‌گوید که دنیای بازی کاملاً آزاد است و اینکه ممکن است هر آن یک سفینه فضایی از راه برسد و شما مجبور شوید که سوار سفینه خود شوید یا فرار کنید یا اینکه جنگ با آن را شروع کنید. همچنین سفینه‌های فضایی امپایر بسیار بزرگ‌تر از سفینه شما خواهند بود و در نتیجه نبرد با آن‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود.

بهترین بازی های فضایی که باید تجربه کنید

تا به امروز ویدیو گیم پلی از جنگ تمام‌عیار فضایی در بازی Star Wars Outlaws ندیده‌ایم. البته گوشه‌ای از ویدیو گیم پلی سفینه شخصیت اصلی را نشان داد. کنترل این سفینه به بازی Star Wars Battlefront 2 شبیه بود و رابط کاربری بازی نیز شباهت‌هایی به آن داشت. می‌توانید در مقابل شلیک لیزر دشمن جاخالی داد و در مقابل به آن‌ها شلیک کرد. البته شکست دادن سفینه‌های بزرگ‌تر نیازمند تصمیمات پیچیده‌تری است و هنوز چنین نبری را مشاهده نکرده‌ایم.

بازی Star Wars Outlaws قرار است در سال 2024 برای کنسول‌های نسل جدید و کامپیوتر منتشر شود.

منبع: GamingBolt

نوشته بازی Star Wars Outlaws سیستم تعقیب مشابه GTA دارد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.