بازی Starfield به پرچمدار ایکس باکس سری ایکس تبدیل خواهد شد

by | 0 Comments | 1401/10/29

بر اساس تازه‌ترین اخبار بازی، این‌طور به نظر می‌رسد که ظاهرا به عنوان آغازی بر جایگزینی سری Halo، بازی Starfield (استارفیلد) آی پی پرچمدار کنسول نسل جدید ایکس باکس به حساب می‌آید.

بازی استارفیلد ابتدا قرار بود در نوامبر 2022 عرضه شود، اما در حال حاضر تا تاریخ نامشخصی در نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده و تا بدین لحظه هم تاریخ دقیقی از انتشار آن اعلام نشده است. در عین حال، با این وعده که این اثر نقش آفرینی در طی پنج ماه آینده عرضه می‌شود، ایکس باکس به روشنی Starfield را به عنوان جدیدترین فرنچایز بزرگ و پرچمدار خود اعلام می‌کند.

هرآنچه که در مورد بازی Starfield می‌دانیم

به تازگی یک پست جدید در سایت ردیت منتشر شده است که نشان می‌دهد چگونه شرکت مایکروسافت بسته‌بندی کنسول Xbox Series X در چین را با تصویری از بازی Starfield تزئین کرده است. در واقع به طور معمول، طرح مستر چیف از سری Halo پشت بسته‌بندی کنسول ایکس باکس سری ایکس نقش بسته بود، اما اکنون این افتخار، متعلق به جدیدترین اثر نقش آفرینی Bethesda است. ممکن است در ابتدا این موضوع کمی بی اهمیت به نظر برسد، اما این حداقل در حال حاضر به جایگزینی استارفیلد به عنوان آی پی نمادین و پرچمدار ایکس باکس اشاره دارد.

Starfield، آی پی پرچمدار ایکس باکس

با توجه به اینکه مایکروسافت 7.5 میلیارد دلار برای خرید شرکت مادر بتسدا در سال 2020 هزینه کرده است، جای تعجب نیست که بازی استارفیلد را به عنوان فرنچایز بزرگ خود در سراسر جهان عرضه کند. در حال حاظر هم، تاریخ انتشار قطعی برای سایر آثار انحصاری‌ ایکس باکس سری ایکس مانند Fable 4 ،Everwild و Avowed در دسترس نیست و این کاملا منطقی است تا ایکس باکس به عنوان فروشنده کنسول خود، همه چیز را در Starfield برای طرفداران خلاصه کند.

بهترین بازی های فضایی که باید تجربه کنید

گفتنی است، شرکت بتسدا بارها بیان کرده که Starfield در حال تبدیل شدن به بزرگترین پروژه خود تا به امروز است. همچنین عوامل سازنده تأیید کرده‌اند که تلاش اصلی روی بازی، حدود 20 درصد بزرگتر از بازی‌های قبلی است و در کل، جز بهترین آثاری محسوب می‌شود که بتسدا تا به حال داشته است.

منبع: Gamesradar

نوشته بازی Starfield به پرچمدار ایکس باکس سری ایکس تبدیل خواهد شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close