بخش جزیره از نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 حذف نخواهد شد

بخش جزیره از نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 حذف نخواهد شد

همینطور که به عرضه یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2023 نزدیک می‌شویم، ‌اطلاعات بیش‌تری از آن در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد که در قالب تازه‌ترین آن‌ها متوجه شدیم توسعه‌دهندگان نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 (رزیدنت اویل 4) تایید کردند هیچ یک از مناطق بازی حذف نخواهد شد.

شرکت کپکام قطار بازسازی آثار محبوب خود را روی ریل انداخته است و رویکرد جالب توجهی برای فرنچایز Resident Evil پیش گرفته که به موجب آن آثار اصلی این مجموعه باز‌سازی شده‌اند. به طوری که هر نسخه ریمیک به شکلی اساسی، چیزهایی را نسبت به نسخه اصلی بازی تغییر می‌دهد. این مورد در رابطه با بازسازی بازی Resident Evil 3 باعث شد تا این بازی با مشکلاتی زیادی روبرو شود و طرفداران از ریمیک نسخه سوم این مجموعه استقبال نکنند. به همین خاطر بسیاری از طرفداران نگران بودند که این رویکرد مشابه برای ریمیک بازی رزیدنت اویل 4 نیز اتخاذ شود. خوشبختانه توسعه‌دهندگان این اثر تایید کردند که هیچ یک از بخش‌های اصلی Resident Evil 4 در بازسازی حذف نخواهند شد.

قدرتمندترین کاراکترهای بازی های ویدیویی

جدیدترین شماره مجله EDGE توسط کاربری در توییتر منتشر شده که نشان می‌دهد تیم توسعه‌دهنده رزیدنت اویل 4 تایید کردند بخش جزیره و بخش‌هایی دیگر از این بازی حذف نخواهند شد. آن‌ها سه منطقه اصلی این بازی را که شامل دهکده، قلعه و جزیره می‌شود، به صورت جداگانه با تشکیل تیم‌های مختلف توسعه دادند و در نهایت دوباره یک گروه شدند تا بخش‌هایی را با نظرات همدیگر ویرایش کنند.

حذف نشدن مناطق اصلی بازی Resident Evil 4 Remake

جالب اینجاست که توسعه‌دهندگان می‌گویند که بخش جزیره را حتی بیش‌تر از نسخه اصلی گسترش دادند. اما بزرگ‌تر شدن این منطقه موجب آزار طرفداران نمی‌شود و آن‌ها جزئیات هیجان‌انگیزی را در این منطقه قرار داده‌اند. بخش جزیره در نسخه اصلی، بخش جالبی از داستان را برای بازیکنان روایت می‌کند. حال باید ببینیم در بازسازی چگونه عمل خواهد کرد. چند هفته گذشته تایید شد بازی تقریبا به اندازه نسخه اصلی بزرگ خواهد بود. پس این واقعیت که هیچ یک از مناطق اصلی بازی حذف نشده، چندان شگفت‌انگیز نیست؛ بلکه تنها موجب آرامش خیال طرفداران می‌شود.

سیستم مورد نیاز Resident Evil 4 Remake

با این حال در چند روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر این که بازی در فاز نهایی توسعه خود قرار دارد. یوشیاکی هیرابایاشی، تهیه‌کننده بازی رزیدنت ایول 4، در پیامی به مناسب سال نوی میلادی از طریق Famitsu به طرفداران گفته است: «ما با تمام قوا کار می‌کنیم تا اطلاعات بیش‌تری از ریمیک بازی Resident Evil 4 که برای انتشار در تاریخ 24 مارس آماده می‌شود، در اختیارتان قرار دهیم. این بازی در مرحله‌ی نهایی توسعه قرار دارد و اعضای تیم با همکاری یکدیگر روی بهبود آن کار می‌کنند. فقط کمی صبور باشید». ریمیک رزیدنت ایول 4 قرار است در تاریخ 24 مارس 2023 (4 فروردین 1402) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر شود.

منبع: Gamingbolt

نوشته بخش جزیره از نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 حذف نخواهد شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

Generated by Feedzy