برای دانلود بازی SpongeBob Adventures برای اندروید ثبت‌نام کنید

برای دانلود بازی SpongeBob Adventures برای اندروید ثبت‌نام کنید

پیش‌ ثبت‌نام برای بازی SpongeBob Adventures: In a Jam آغاز شده است. بازی موبایل باب اسفنجی برای اندروید و iOS توسط شرکت Tilting Point منتشر خواهد شد. این ناشر بیشتر به دلیل بازی‌های رایگان شناخته می‌شود و اجازه رسمی شبکه نیکولودئون و پارامونت را دریافت کرده است. تمامی شهر بیکینی‌باتم در بازی جدید پوشش داده است و این بازی موبایل ساخت و ساز، بار دیگر باب اسفنجی و دوستانش را به صفحه‌های گوشی شما بازمی‌گرداند.

بازی SpongeBob Adventures: In a Jam قول یک ماجراجویی فوق‌العاده در زیر آب را می‌دهد. همراه باب اسفنجی، پاتریک، سندی، اختاپوس و دیگر شخصیت‌های محبوب این سری شوید و در نهایت به آقای خرچنگ و کسب و کار کسادش کمک می‌کنید. به مکان‌های تازه‌ای مانند نیو کلپ سیتی و آتلانتیس سفر خواهید کرد و هدف اصلی بازی نیز بازسازی بیکینی‌باتم و برگرداندن آن به دوران شکوهش است.

روند بازی مشابه عناوین مدیریتی موبایل است. شما باید به باب اسفنجی کمک کنید تا مزرعه‌اش را بسازد و محصولات دریایی مختلفی را پرورش دهد و در نهایت به قدرت خود بیفزاید. بازی‌کنان در مسیر با شخصیت‌های آشنای این سری روبه‌رو خواهند شد و باید درخواست‌های آن‌ها را برآورده کنند. همچنین امکان تعامل با حیوانات خانگی مانند گری و پیت هم وجود دارد. این بازی باهدف سرگرم کردن کودکان ساخته شده است و مناسب رده سنی پایین است و قرار نیست در قد و قواره SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake باشد.

بازی SpongeBob Adventures: In a Jam

مدیر و مؤسس استودیو Tilting Point در توییت کوتاهی نوشت که آن‌ها پس از انتشار موفقیت‌آمیز بازی SpongeBob: Krusty Cook-Off بار دیگر بازگشته‌اند و می‌خواهند تجربه تازه‌ای ارائه دهند. بازی قبلی این شرکت بیش از 50 میلیون بار دانلود شد و همچنین هفده میلیون نفر نیز برای تجربه بازی ثبت‌نام کردند. این نشان می‌دهد که همکاری میان نیکولودئون و این بازی‌ساز موبایل بسیار موفقیت‌آمیز و سودآور بوده است و آن‌ها به دنبال تکرار موفقیت با بازی جدید هستند.

بهترین بازی های ماجراجویی اندروید

اولین بازی باب اسفنجی این شرکت در هفته اول توانست 2.2 میلیون نفر بازی‌کننده فعال جذب کرد و در نهایت برنده بهترین بازی موبایل از نظر کاربران در مراسم موبایل گیم اواردز 2021 شد. این اثر در نهایت برای کنسول نینتندو سوییچ نیز پورت شد. انتظار می‌رود که بازی SpongeBob Adventures: In a Jam بتواند حتی بهتر از عنوان قبلی عمل کند. توسعه‌دهنده برای جلب نظر بازی‌کنان، جایزه‌های خوبی در نظر گرفته است.


در صورتی که میزان ثبت‌نام برای بازی به یک‌میلیون نفر برسد، 10 الماس رایگان اهداء می‌شود. اگر پنج میلیون نفر ثبت‌نام کنند، 150x انرژی به همه داده می‌شود و در نهایت اگر پانزده میلیون نفر ثبت‌نام کنند، بیست الماس به همراه چند جایزه دیگر اهدا می‌شود. برای ثبت‌نام می‌توانید به گوگل پلی و اپ استور سر بزنید.

منبع: GamingonPhone

نوشته برای دانلود بازی SpongeBob Adventures برای اندروید ثبت‌نام کنید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.