بسته الحاقی بازی High On Life معرفی شد

بسته الحاقی بازی High On Life معرفی شد

بازی های ان لایف، محصول استودیو Squanch Games، سال گذشته روی ایکس باکس منتشر و به عنوان «بزرگ‌ترین بازی تک‌نفره سرویس گیم پس» سر و صدای زیادی به پا کرد. سازندگان این اثر به منظور گسترش بازی High On Life بسته الحاقی آن به نام High On Knife را معرفی کرده‌اند که در کنار معرفی یک سیاره جدید، دو اسلحه تازه را در دسترس قرار می‌دهد.

بر اساس تریلر منتشر شده از High On Knife، این بسته الحاقی تجربه‌ای ترسناک‌تر و خشن‌تر نسبت به بازی High On Life خواهد بود. در این DLC، کاراکتر نایفی که یک چاقو بوده و صدا‌پیشگی آن بر‌عهده مایکل کیوساک، محوریت اصلیت رخداد‌ها خواهد بود. بسته الحاقی High On Knife در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد.

نمرات و نقد بازی High on Life: کمدی ابزورد رویلند

در کنار نایفی، دو اسلحه جدید در بازی High On Life در دسترس قرار می‌گیرند. هارپر یک تپانچه با سابقه نظامی است که تلاش می‌کند بر گذشته خود غلبه کند. دیگر اسلحه تازه بازی های ان لایف به نام بال، یک اسلحه پین‌بال است که گروهی از موجودات عجیب و غریب سخنگو آن را به کار می‌اندازند. در بسته الحاقی High On Knife با باس شیطانی جدید به نام Mux رو‌به‌رو خواهید شد.

بسته الحاقی بازی High On Life حاوی دو اسلحه جدید است

جاستین رویلند، یکی از بنیان‌گذاران استودیو Squanch Games که در بخش‌های زیادی از بازی های ان لایف حضور دارد، اوایل سال جاری به دلیل خشونت خانگی دستگیر و از سمت خود کناره‌گیری کرد. با این که اتهامات وی رفع شده، اما تا‌کنون به مشاغل قبلی خود باز‌نگشته است. بر این اساس احتمال عدم حضور جاستین رویلند در بسته الحاقی بازی High On Life وجود دارد.

در حال حاضر قیمت و تاریخ دقیق انتشار بازی High On Knife اعلام نشده است. در صورتی که بازی High On Life را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید این اثر را روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر انجام دهید. لازم به ذکر است که های ان لایف از طریق سرویس گیم پس در دسترس قرار دارد.

منبع: Polygon

نوشته بسته الحاقی بازی High On Life معرفی شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.