بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

by | 0 Comments | 1401/10/22

بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

هرساله تعداد زیادی از افراد در استفاده از دستگاه های شهربازی دچار آسیب بدنی یا فوت می شوند. مدیران شهربازی مسئولیت حفظ جان افراد را دارند و در صورت آسیب یا فوت شدن فرد به دلیل نقص در وسایل بازی، آنها مجبور به پرداخت دیه به خانواده فرد یا خود فرد می باشند. از این رو شرکت های بیمه شاخه جدیدی از بیمه را ایجاد کردند به نام بیمه مسئولیت مدیران شهربازی.

این بیمه، حوادثی را که به گردن مدیران شهربازی است را پوشش می دهد، یعنی در صورت پیش آمدن حادثه برای فرد استفاده کننده به دلیل نقص دستگاه، بیمه گر بعد از احراز مسئولیت بیمه گذار با توجه به شرایط بیمه نامه، خسارت وارده را پرداخت می کند. در این بیمه نامه بیمه گذار می تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر متصدیان دستگاه ها را نیز بیمه کند.

هدف از صدور بیمه مسئولیت مدیران شهربازی:

مدیران شهربازی مسئولیت اتفاقات رخ داده در حین استفاده از وسایل برای افراد را برعهده دارند، این مسئولیت بسیار بزرگ است زیرا هر لحظه امکان رخ دادن حادثه وجود دارد و فرد باید جوابگوی افراد آسیب دیده یا خانواده فرد فوت شده باشد، این بیمه برای جبران خسارات ناشی از این حوادث صادر می شود و زمان وقوع حادثه به کمک این افراد می آید.

چه کسانی به بیمه مسئولیت مدیران شهربازی نیاز دارند؟

تمام مدیران شهربازی به دلیل وجود مسئولیت سنگین به این بیمه نیازمند می باشند، زیرا بحث جان انسان ها درمیان است.

انواع بیمه مسئولیت مدیران شهربازی

بیمه مسئولیت مدنی مدیران شهربازی در قبال کارکنان
بیمه مسئولیت مدیران شهربازی در قبال مراجعه کنندگان

بیمه مسئولیت مدیران شهربازی در قبال کارکنان

اگر در شهربازی درپی حادثه برای هر یک از کارکنان اتفاقی رخ دهد، پرداخت هزینه خسارت های ناشی از آن به عهده مدیران شهربازی می باشد. حال تصور کنید خدایی ناکرده به دلیل رخ دادن حادثه تعدادی از کارکنان شهربازی فوت کنند، مدیران شهربازی موظف هستند تا دیه اشخاص فوت شده را به خانواده آنان پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است اگر اشخاص در ماه های عادی فوت کنند مدیران باید دیه ماه های عادی و اگر در ماه های حرام فوت کنند مدیران باید دیه ماه های حرام را به خانواده اشخاص فوت شده پرداخت نمایند. شما می توانید

بنابراین، اینگونه حوادث ممکن است هزینه های مالی بسیار زیادی به دنبال داشته باشد، لذا مدیران شهربازی می توانند با تهیه، بیمه مسئولیت مدیران شهربازی این مسئولیت را از دوش خود بردارند و پرداخت هزینه های آنرا به شرکت بیمه محول نمایند.

بیمه مسئولت مدیران شهربازی در قبال مراجعه کنندگان

در قسمت قبل گفتیم که در صورت رخ دادن حادثه برای کارکنان شهربازی مسئولیت پرداخت خسارت های آن به عهده مدیران شهربازی می باشد، مدیران شهربازی باید بدانند اگر هر حادثه ای برای اشخاص ثالث و مراجعه کنندگان به شهربازی در محیط شهربازی رخ دهد، پرداخت هزینه های آن نیز به عهده مدیران شهربازی می باشد.

روزبه عبادی نمین کد۹۷۷ بیمه آرمان

شماره تماس ۰۹۱۱۸۰۳۹۲۸۲
بیمه با شما
برای خواندن مقاله مدیران شهربازی ها ومکان های تفریحی کلیک کنید

بازدیدها: ۰

The post بیمه مسئولیت مدیران شهربازی appeared first on بیمه با شما.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close