تاریخ انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora اعلام شد

تاریخ انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora اعلام شد

مراسم Ubisoft Forward امسال با نمایش بازی‌های متعددی همراه شد. شرکت یوبی‌سافت بالاخره پس از مدت‌ها از تریلر گیم پلی بازی آواتار رونمایی کرد. این شرکت فرانسوی همچنین تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora را روز هفتم دسامبر (16 آذر) برای کنسول‌های نسل و کامپیوتر اعلام کرد. گفتنی است نسخه کامپیوتر از طریق فروشگاه یوبی‌سافت در دسترس خواهد بود و در حال حاضر صحبتی از استیم نشده است.

تریلر گیم پلی Avatar: Frontiers of Pandora جزئیات زیادی از بازی را فاش کرد. یک شرکت نظامی به نام RDA کنترل سیاره را برعهده گرفته است و شما به‌عنوان Na’vi برای نجات سیاره آماده شده‌اید و هدف شما در واقع بیرون کردن نظامیان است. داستان سپس پانزده سال جلو می‌رود و حال شما آزاد هستید و از زندان نجات پیدا کرده‌اید، اما می‌بینید که در نقطه عجیبی قرار دارید و باید با گذشته خود ارتباط برقرار کنید و به روزگار سابق برگردید. کشف کنید که Na’vi بودن واقعی چه معنی دارد و در نهایت همراه بقیه به محافظت از پاندورا جلوی نیروهای RDA بپردازید.

از جمله ویژگی‌های کلیدی این بازی باید به دنیایی پر از رمز و رازهای مختلف اشاره کرد. هر بخش از این سیاره حس و حال مخصوص به خود را دارد. پاندورا در نهایت زیبایی، مکان بسیار خطرناکی است و مناطق ناشناخته‌ای جلوی شماست که بی‌خیال شدن در نهایت منجر به مرگ شما خواهد شد. این بازی شما را به‌عنوان یک‌ نجات‌دهنده جلو می‌برد و می‌توانید شخصیت خود را اصلاح کنید و باب میل خود آن را تغییر دهید. همچنین باید مهارت‌های تازه‌ای بیاموزید و انتخاب مهارت جدید نیز به سبک بازی شما بستگی دارد.

تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora

یکی از قابلیت‌های ویژه بازی آواتار، سبک مبارزه متفاوت و منحصر به فرد است. هر بازی‌کننده می‌تواند از سلاح‌های مختلف برای نبرد با دشمنان استفاده کند. برای نمونه تیر و کمان و همچنین نیزه‌پرتاب‌کن نیز جلو سلاح‌ها هستند. در نهایت می‌توانید از مسلسل جنگی و شات‌گان هم استفاده کنید. روند بازی بسیار شبیه Far Cry Primal است و این دو بازی، حس و حال مشابهی دارند. گفتنی است پیش‌خرید بازی آواتار برای پلی‌استیشن 5 آغاز شده است و این افراد می‌توانند یک پک تزئینی به‌عنوان جایزه دریافت کنند.
بهترین بازی های جهان‌‌باز تمام دوران

بازی آواتار با فرمول عناوین جهان‌باز یوبی‌سافت ساخته شده است. می‌توانید سوار بر موجودات پرنده شوید و سریعاً به نقطه موردنظر جابه‌جا شوید. نبرد با دشمنان نیز مهیج و سریع دنبال می‌شود و در نهایت دنیای بازی پر از موجودات عجیب و غریب است که به شکار آن‌ها خواهید رفت. تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora روز 16 آذر اعلام شد.

منبع: Gematsu

نوشته تاریخ انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.