تاریخ انتشار بسته الحاقی Cyberpunk 2077؛ تغییرات باورنکردنی در راه است

by | 0 Comments | 1402/03/21

تاریخ انتشار محتوای الحاقی بازی Cyberpunk 2077 به نام Phantom Liberty روز 26 سپتامبر (4 مهر ماه) اعلام شد. تریلر گیم پلی این محتوای جدید در مراسم ایکس‌باکس پخش شد و شاهد حضور کیانو ریوز و ارائه توضیحات کوتاه در مورد آن بودیم. گیم پلی سایبرپانک 2077 با انتشار محتوای الحاقی فانتوم لیبرتی از نو تعریف خواهد شد و تغییرات اساسی در روند بازی خواهیم دید. در ادامه هر آنچه لازم است در مورد محتوای 30 دلاری بازی بدانید را شرح می‌دهیم.

در بازی فانتوم لیبرتی بار دیگر نقش V را قبول می‌کنید و این بار مأموریت دارید تا رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا جدید را نجات دهد. شاتل او در منطقه بسیار خطرناکی از نایت‌سیتی سقوط کرده است و در ادامه آنچه مزه خواهید کرد، یک روند داستانی مهیج و پر از کشمکش‌های سیاسی و کارآگاهی است که افراد پرنفوذ و قدرتمند شهر را به هم دیگر متصل می‌کند. شما قرار است پا به بازار سیاه و پشت صحنه اتفاقات شهر بگذارید. این بار خطر بزرگی شما را تهدید می‌کند، اما جایزه خوبی هم در انتشار شماست.

از جمله ویژگی‌های بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty باید به یک مکان کاملاً جدید اشاره کرد. داستان در یک منطقه جدید با انواع و اقسام شخصیت‌های تازه دنبال می‌شود. از جمله شخصیت‌های جدید باید به سالومون رید با بازیگری ادریس البا اشاره کرد. کیانو ریوز نیز در نقش قبلی خود، جانی سیلورهند بازگشته است. این محتوای الحاقی همچنین محتوای تازه‌ای از جمله مأموریت‌های طولانی، خودروهای بیشتر، فناوری‌های جدید، سایبرور جدید و تفنگ‌های تازه به ارمغان می‌رود. یک بخش مهارت جدید هم به درخت مهارت‌های بازی اضافه می‌شود و در واقع بازی به طرز قابل‌توجهی گسترش پیدا می‌کند.

تغییرات بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

تغییرات بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در حد بسته الحاقی خون و شراب بازی The Witcher 3 است. در آن بازی هم یک شهر جدید اضافه شد، درخت مهارت‌ها گسترش یافت و آیتم‌های تازه‌ای در دسترس قرار گرفت. طبق اطلاعاتی که به دست VGC رسیده است، این دی‌ال‌سی داستانی بازی را از نو تعریف می‌کند و گیم پلی و «تمامی سیستم‌های اصلی» را به‌طور کامل تغییر می‌دهد. اکثر بخش‌های بازی یا از ابتدا ساخته شده است یا اینکه به شکل دیگری، آپدیت و اصلاح شده است. بزرگ‌ترین درخت مهارت‌ها در تاریخ بازی‌های این استودیو را شاهد هستیم. همچنین مبارزه داخل خودرو هم فعال شده است.

می‌توانید داخل خودرو به دنبال دیگر دشمنان بروید و به آن‌ها شلیک کنید. همچنین هوش مصنوعی بسیار بهتر شده است. سیستم پلیس کاملاً از ابتدا ساخته شده است و همچنین با دشمنان قدرتمندی روبه‌رو خواهید شد. مناطق مختلف بازی هم حس و حال دیگری دریافت کرده‌اند. در ادامه چرخه گیم پلی کاملاً از نو طراحی شده است. منحنی سختی بازی اصلاح شده است و نحوه پخش آیتم و حتی تنوع دشمنان هم از نوع طراحی شده است. این تغییرات بنیادی است و سیستم‌های زیادی از بازی تغییر یافته‌اند. حتی رابط کاربری هم به طرز قابل‌توجهی آپگرید شده است.

10 کاری که نباید در بازی Cyberpunk 2077 انجام دهید

بخشی از این تغییرات در دسترس خریداران نسخه اصلی قرار می‌گیرد، اما تمامی آن‌ها نه. تیم سازنده هنوز نمی‌داند کدام قابلیت را به نسخه اصلی اضافه کند. هدف آن‌ها این است که بازی‌کنان قدیمی هم قابلیت‌های جدید را دریافت کنند. منتشر انتشار بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty در تاریخ 4 مهر ماه برای کنسول‌های جدید و کامپیوتر باشید.

منبع: VGC

نوشته تاریخ انتشار بسته الحاقی Cyberpunk 2077؛ تغییرات باورنکردنی در راه است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close