اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

استودیو Infinity Ward تاریخ شروع فصل دوم Warzone 2 و Modern Warfare II را رسماً اعلام کرد. فصل دوم بازی وارزون 2 روز پانزدهم فوریه (26 بهمن) رسماً منتشر خواهد شد. توسعه‌دهنده می‌گوید که اطلاعات جدید در هفته آینده اعلام می‌شود و در حال حاضر تلاش می‌کند تا بازخوردهای بیشتری از سوی بازی‌کنان دریافت کند و مشکلات بزرگ را حل کند. فصل جدید قرار است حالت رنک یا رقابتی را اضافه کند، نقشه‌ها و حالت‌های جدیدی را به ارمغان بیاورد و اپراتورهای بیشتری اضافه کند.

طبق گفته استودیو، فصل دوم Warzone 2 شامل محتوای کاملاً جدیدی است. بازگشت حالت Resurgence را خواهیم دید که مدل کوچک‌تر بتل رویال است و با هیجان بیشتری دنبال می‌شود. همچنین حالت رقابتی به مدرن وارفر 2 اضافه می‌شود و بازی‌کنان حرفه‌ای می‌توانند رقابتی تمام‌عیار را تجربه کنند. نقشه‌های چندنفره، حالت‌های جدید، تفنگ‌های بیشتر و آیتم‌های اختصاصی در راه هستند. اطلاعات کامل در مورد تغییرات فصل جدید، هفته آینده اعلام خواهد شد.

استودیو Infinity Ward هیچ‌گاه افزودن حالت رقابتی به بازی کالاف دیوتی را تائید نکرده بود، اما شایعاتی در مورد آن منتشر شده بود. همان‌طور که طرفداران انتظار داشتند، این حالت در آغاز فصل دوم اضافه می‌شود. تصاویر فاش‌شده از فصل جدید کالاف دیوتی نشان می‌دهد که نقشه‌ای مربوط به کشور ژاپن خواهیم دید. استودیو هنوز وجود چنین نقشه‌ای را تائید نکرده است. قرار است که مطلب معرفی کاملی در این مورد منتشر شود. تغییرات زیادی در بازی کالاف دیوتی وارزون 2 هم ایجاد می‌شود که شامل گولاگ، غارت و لودآوت‌ها می‌شود.

تغییرات فصل دوم Warzone 2

برگشت حالت Resurgence از جمله درخواست‌های بازی‌کنان بود. این حالت در بازی وارزون 1 توانست به محبوبیت برسد. ارائه نقشه‌ای کوچک‌تر با روندی کوتاه‌تر و جذاب‌تر از جمله ویژگی‌های آن است. شایعاتی از برگشت حالت پلاندر هم شنیده می‌شود. بازی‌کنان در این حالت باید برای جمع‌آوری پول تلاش کنند و تیمی که بیشتر از بقیه پول جمع‌آوری کند، برنده خواهد بود. علاوه بر این حالت، بتل پس جدید فعال می‌شود که شامل تفنگ‌های جدید و اپراتورهای تازه است.

سیستم مورد نیاز Call of Duty Warzone 2

آخرین اخبار بازی نشان داد که میزان بازی‌کنان Warzone 2 از ابتدا تابه‌حال نصف شده است. بسیاری به همان بازی اول بازگشته‌اند و مشکلات جدی این محصول و همچنین نبود محتوای کافی را جزو دلایل ضعف دانسته‌اند. در سوی دیگر فصل جدید کالاف دیوتی موبایل معرفی شده است و این فصل با تم سال نو چینی در دسترس قرار گرفته است. اکتیویژن قرار بود که فصل دوم Warzone 2 را زودتر آغاز کند، اما در نهایت تاریخ آن را به 26 بهمن انتقال داد.

منبع: PCGAMESN

نوشته تاریخ شروع فصل دوم Warzone 2 اعلام شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید