تریلر گیم پلی بازی Star Wars Outlaws منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی Star Wars Outlaws منتشر شد

استودیو Massive Entertainment پس از کلی انتظار بالاخره در مراسم Ubisoft Forward از گیم پلی بازی Star Wars Outlaws رونمایی کرد. این اثر که ظاهرا DNA استودیو مذکور و بازی Division 2  را در خود دارد، شخصیت Kay را در رأس هرم داستان قرار می‌دهد.

شرکت Ubisoft برای اولین بار در مراسم Xbox Games Showcase از بازی Star Wars Outlaws رونمایی کرد؛ اما پای خود را فراتر از یک تریلر سینمایی نگذاشت. با این حال، قول تریلر گیم پلی این بازی در مراسم Ubisoft Forward داده شد که بعد از کمی انتظار، به آن رسیدیدم. این ویدیو که 10 دقیقه به طول می‌انجامد، می‌تواند به خوبی ایده کلی بازی را به نمایش بکشد.

بهترین بازی های فضایی که باید تجربه کنید

طبق گفته‌های سازندگان بازی Star Wars Outlaws، داستان این اثر در برهه تسلط امپراطوری در سطح کهکشان روایت می‌شود. جایی که قوانین Empire به گونه‌ای وضع شده تا قانون شکن‌ها یا همان Outlawها، فرصت خوبی برای عرض اندام پیدا کنند. حال در همین بهبه شما کنترل شخصیتی با نام Kay Vess را به دست می‌گیرید که به ازای پول با گروه‌ها و خلافکارهای مختلف همکاری می‌کند. البته که کار Kay در این میان اصلا راحت نیست و او باید علاوه بر دنبال کردن اهدافش، از رویارویی با نیروهای امپراطوری هم اجتناب کند.

اما گیم پلی منتشر شده از بازی مورد بحث اطلاعات جالبی در اختیارمان قرار داد. ما در این ویدیو شخصیت Kay را در حالی می‌بینیم که با استفاده از مخفی‌کاری به دل پایگاه یکی از دشمنان زده است. ولی او در این ماموریت تنها نیست و شخصیت همراه او (که یک حیوان کوچک و بامزه است) به Kay کمک می‌کند از میان نیروهای دشمن به آرامی رد شود.

Star Wars Outlaws یک بازی Open-World است

با این حال بازی Star Wars Outlaws دی ان ای استودیو Massive را به دوش می‌کشد و می‌توانیم سند این موضوع را در جریان تیراندازی‌های بازی مشاهده کنیم. پس از اینکه Kay توسط نیروهای دشمن لو می‌رود، با استفاده از اسلحه‌های خود شروع به تیراندازی می‌کند. اما در میان دشمنان یک فرد قوی‌تر وجود دارد که با استفاده از سپر خود، به حریف قدرتری برای Kay تبدیل می‌شود. در ادامه پروتاگونیست داستان را در حالی می‌بینیم که سوار موتور خود شده و از دست دشمنان می‌گریزد.

پس از اینکه شخصیت اصلی از دست دشمنان فرار کرد، به سمت یکی از شهرهای موجود در بازی رفت تا با یکی از خلافکارهای زیرزمینی ملاقات کند. ما در این حین مشاهده می‌کنیم که گیمر در طی داستان قدرت تصمیم گیری دارد و می‌تواند به انتخاب خود از دیالوگ‌های متفاوتی بهره ببرد. در ادامه شرایط به خوبی پیش نمی‌رود تا Kay مجبور شود از دست نیروهای امپراطوری که می‌خواهند او را بکشند، فرار کند. اما او این دفعه به یک موتور ساده بسنده نکرده و با سوار شدن بر سفینه خود، از اتمسفر خارج می‌شود.

در این قسمت از تریلر گیم پلی بازی Star Wars Outlaws می‌توانیم مبارزات مربوط به سفینه‌ها را مشاهده کنیم که در طی آن، Kay از مهارت‌های خود در زمینه خلبانی سفینه کمک می‌گیرد. به طور کلی به نظر می‌رسد بازی مزبور موقعیت‌های مختلفی برای ماجراجویی به وجود آورد تا طرفداران دنیای استار وارز از گذراندن وقت در دنیای آن، نهایت لذت را ببرند.

ما برای اولین بار در سال 2021 متوجه شدیم که استودیو Massive در حال توسعه یک بازی جدید با محوریت جنگ ستارگان است، ولی از اسم و جزئیات آن خبر نداشتیم. حال با وجود اطلاعات منتشر شده به این موضوع پی بردیم که بازی Star Wars Outlwas قرار است یک ویدیو گیم Open-World باشد که با استفاده از موتور گرافیکی Snowdrop در دست توسعه قرار دارد؛ موتوری که برای ساخت سری The Division از آن استفاده شده است.

در انتها هم باید اشاره کنیم با وجود عدم اعلام تاریخ عرضه دقیق، می‌دانیم که Outlaws برای انتشار در برهه سال 2024 برنامه ریزی شده است. در حال حاضر باید منتظر اطلاعات و جزئیات بیش‌تر بمانیم.

نظر شما در مورد تریلر گیم پلی بازی Star Wars Outlaws چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

نوشته تریلر گیم پلی بازی Star Wars Outlaws منتشر شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.