تریلر گیم پلی جدید The Day Before مسخره شد: فورتزا با سبک بقا؟

by | 0 Comments | 1402/03/18

تریلر تازه‌ای از گیم پلی بازی MMO در سبک بقا منتشر شد که جزئیات بیشتری در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. ویدیو جدید محیط زیبا و وسیع بازی The Day Before را نشان می‌دهد و همچنین می‌توانیم ساز و کار و نحوه رانندگی را در این بازی آخرالزمانی مشاهده کنیم. تیم سازنده علاوه بر تریلر، مصاحبه‌ای نیز داشته است و اطلاعات بیشتری از این اثر جنجالی به اشتراک گذاشته است. قرار است که نسخه کنسول این بازی نیز ساخته شود و همچنین نسخه آزمایشی نیز به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی The Day Before اثری است که از عناوین The Division و همچنین لست آف آس الهام گرفته است و به‌عنوان یک بازی جهان‌باز وسیع و شوتر آخرالزمانی با مکانیک‌های بقا شناخته می‌شود. بازی‌کنان به شهر Fortune سفر می‌کنند و روندی کاملاً سندباکس و آزادانه را دنبال می‌کنند. توسعه‌دهنده می‌گوید که هسته اصلی گیم پلی شامل یک سری مأموریت‌های داستانی است. بازی‌کنان می‌توانند کاملاً در محیط و جهان اطراف غرق شوند و همچنین شهر وسیع و مدرن را بگردند، خانه، سرپناه و وسیله نقلیه بخرند. حتی اشیاء به‌خصوص را بسازند و یک داستان شخصی برای خود ایجاد کنند.

سیستم مورد نیاز بازی The Day Before

مبارزات بازی نیز PvP است و در عین حال مأموریت‌هایی ارائه می‌شوند که به‌صورت تک‌نفره و گروهی قابل انجام هستند. هدف از انجام این مأموریت‌ها، بازگردانی جامعه به حالت پیشین است. سرنوشت بشریت در بازی روز پیشین به دستان بازی‌کننده بستگی دارد. این بازی تنها برای کامپیوتر معرفی شده است، اما توسعه‌دهنده می‌گوید که نسخه کنسول این اثر نیز ساخته می‌شود. استودیو رسماً انتشار بازی برای PS5 و Xbox Series را تائید کرد و همچنین بار دیگر روز دهم نوامبر را به‌عنوان زمان انتشار نهایی تائید کرد. قرار است به‌مرور زمان محتوای بیشتری به بازی اضافه شود.

تمسخر تریلر گیم پلی The Day Before

اگرچه استودیو به تریلر جدید The Day Before بسیار می‌نازد، اما این ویدیو در حد 30 ثانیه است و بازهم چندان قابلیت خاصی را نشان نمی‌دهد. ویدیو کوتاه شهر خالی از سکنه را نشان می‌دهد که با خودروهای اسپرت و فوق مدرن پر شده است. این تریلر بیشتر به بازی نید فور اسپید شباهت دارد و حس و حال یک بازی در سبک بقا را نمی‌توان از آن گرفت. به‌نوعی این بازی همچنان هویت مشخصی ندارد. تریلر گیم پلی پیشین نشان داد که اثر بیشتر به کالاف دیوتی شبیه است و حتی بافت‌های این بازی هم کپی شده بود.

آیا بازی The Day Before واقعی است یا طرفداران سرکار هستند؟

بسیاری از بازی‌کنان به تریلر جدید طعنه زدند و می‌گویند که این ویدیو بیشتر به یک جوک شباهت دارد. یکی از بازی‌کنان در این مورد نوشت:‌ «چرا باید یک بازی آخرالزمانی مثل فورتزا بعدی تبلیغ شود؟ این عجیب‌ترین تریلر ممکن بود.» پاسخ‌های مشابه بسیار زیاد است. این اثر در حال حاضر به دلیل مشکلات حق کپی‌رایت از استیم حذف شده است و طبق گفته استودیو، قرار است به‌زودی بازگردد. قول‌هایی که تابه‌حال هیچ‌کدام به واقعیت تبدیل نشده‌اند.

منبع: DualShockers

نوشته تریلر گیم پلی جدید The Day Before مسخره شد: فورتزا با سبک بقا؟ اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close