تولید بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در مرحله نهایی است

by | 0 Comments | 1402/01/11

استودیو سی‌دی پراجکت رد در تازه‌ترین توییت از زمان معرفی کامل بسته الحاقی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty خبر داد. این محتوای جدید در طی ماه ژوئن (خرداد) به طور کامل معرفی می‌شود. گفتنی است کمپین تبلیغاتی این دی‌ال‌سی در خرداد آغاز می‌شود و طبق گزارش مالی جدید، تولید فانتوم لیبرتی به مرحله نهایی رسیده است.

سی‌دی پراجکت در صفحه توییترش نوشت: «خبرهای هیجان‌انگیز! ما شروع به اشتراک‌گذاری اطلاعات بیشتری در مورد فانتوم لیبرتی در ژوئن خواهیم کرد. گوش به زنگ باشید!» این توییت همراه با تصویری از ادریس البا در نقش شخصیت Solomon Reed منتشر شده است. اکانت مالی استودیو که روی سرمایه‌گذاران تمرکز دارد، این توییت را بازنشر کرد و نوشت که کمپین تبلیغاتی در ماه ژوئن آغاز به کار می‌کند. به عبارت دیگر، اطلاعات کافی در مورد بازی، خرداد ماه اعلام می‌شوند.

توییت جدید استودیو همراه با گزارش مالی سه‌ماهه پیشین شد. مدیرعامل در طی کنفرانس مالی به نکات تازه‌ای اشاره کرد. تولید بسته الحاقی Cyberpunk 2077 به مرحله نهایی رسیده است. در حال حاضر 340 توسعه‌دهنده روی این پروژه کار می‌کنند. طبق گفته‌ها، این بزرگ‌ترین محتوای الحاقی است که تابه‌حال سی‌دی پراجکت توسعه داده است و انتظار می‌رود که قابلیت‌های زیادی به سایبرپانک 2077 اضافه شود. در حال حاضر می‌دانیم که این دی‌ال‌سی در سال 2023 منتشر می‌شود، اما تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست.

جزئیات بسته الحاقی Cyberpunk 2077

اعلام اطلاعات بیشتر در مورد Phantom Liberty در خرداد ماه، کمک زیادی به علاقه‌مندان خواهد کرد. این دی‌ال‌سی تنها برای کنسول‌های جدید و کامپیوتر منتشر می‌شود و همچنین مناطق بیشتری از نایت‌سیتی را فعال می‌کند. مضمون اصلی این محتوا «کارآگاهی و مهیج» خواهد بود. جدا از آن هیچ اطلاعاتی در مورد قابلیت‌های تازه گیم‌پلی در دست نداریم. گفتنی است استودیو شایعه افزودن مترو به Cyberpunk 2077 را رد کرد. این نشان می‌دهد که سیستم حمل‌ونقل شهری، بخشی از محتوای جدید بازی نیست.

دنباله بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد

مهم‌ترین نکته در مورد گزارش مالی جدید سی‌دی پراجکت، اعلام اطلاعات بیشتر در مورد روند تولید بازی The Witcher 4 بود. مدیرعامل استودیو رسماً این بازی را ویچر 4 نامید. این بدون شک روز مهمی برای طرفداران بازی است، اما باید گفت که تولید بازی با آنریل انجین 5 به کندی پیش می‌رود و آن‌ها هنوز با تمامی ابزارهای تولید بازی آشنا نیستند. نظر شما در مورد محتوای جدید سایبرپانک 2077 چیست؟ آیا برای تجربه آن هیجان دارید؟

منبع: GamesRadar

نوشته تولید بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در مرحله نهایی است اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close