جزئیات داستان و گیم پلی بازی Titanfall Legends فاش شد

by | 0 Comments | 1401/11/17

شرکت الکترونیک آرتز به‌تازگی ساخت بازی داستانی Titanfall را لغو کرده است. جزئیات منحصر به فردی از این بازی لغوشده به نام Titanfall Legends فاش شده است و نشان می‌دهد که بازی، شبیه Doom Eternal طراحی شده بود. جف گراب در قسمت جدید پادکست GiantBomb به گیم‌پلی و همچنین داستان بازی پرداخته است و می‌گوید که این اثر قرار بود با الهام از سری بازی دووم ساخته شود.

طبق گفته جف گراب، بازی Titanfall Legends روندی مشابه دووم اترنال را دنبال می‌کرد و مکانیک‌های مشابهی داشت. شوتر اول‌شخص استودیو id Software موفقیت چشم‌گیری کسب کرد و یکی از بهترین شوترهای اول‌شخص تاریخ است. شرکت EA و استودیو ریسپاون به دنبال ساخت‌ ادامه‌ی بازی تایتان‌فال بوده‌اند و می‌خواسته‌اند که بازی ایپکس لجندز را به یک پلتفرم مشابه کالاف دیوتی تبدیل کنند.

تصمیم EA برای تبدیل بازی به پلتفرمی عظیم باعث شده تا روند بازی تایتان‌فال با لجندهایی همراه شود که به‌صورت مداوم ظاهر می‌شوند و به بازی‌کننده، قابلیت‌های ویژه می‌دهند. همچنین یافتن تایتان‌ها هم سخت‌تر می‌شود و باعث می‌شود تا آن‌ها به موجوداتی نایاب در بخش داستانی تبدیل شوند. BT نقش اساسی در بخش داستانی بازی داشته است و اینکه رپمارت (Rampart) قرار بود فردی باشد که او را به زندگی باز می‌گرداند. روند بازی نیز قرار بود همانند دووم سریع و مهیج باشد و از Titanfall 2 فاصله بگیرد.

جزئیات بازی Titanfall Legends

گراب در ادامه به نحوه‌ی لغو ساخت بازی Titanfall Legends پرداخت. او می‌گوید که افراد کلیدی این پروژه از استودیو ریسپاون جدا شده‌اند و این باعث شده تا الکترونیک آرتز به این نتیجه برسد که تولید بازی از لحاظ اقتصادی به‌صرفه نیست. مدیران EA می‌گویند که بازی داستانی، ارزش چنین هزینه‌ی سنگینی ندارد و نمی‌توانند اثری بسازند که در نهایت سود زیادی نخواهد داشت. منطق EA آن است که سود بازی‌های داستانی به‌اندازه بازی‌های چندنفره و آنلاین نیست و تا زمانی که این بازی‌ها سود خوبی نداشته باشند، ساخت‌ آن‌ها بی‌فایده است.

تایتان‌فال لجندز در سوی‌ دیگر قرار بود که بازی‌کنان Apex Legends را به خود جذب کند و مخصوص آن‌ها طراحی شده بود. در واقع هدف اصلی آن بود که گیمرها پس از تجربه‌ی بخش داستانی به‌سوی ایپکس لجندز بروند و درگیر این محصول آنلاین شوند. استودیو ریسپاون در سوی دیگر به دنبال آن بود که سطح بازی‌های داستانی را ارتقاء دهد و اثری تأثیرگذار بسازد. گراب در پایان گفت که ریسپاون روی یک بازی ناشناس کار می‌کند. به‌عبارتی‌دیگر، بازی جدید آن‌ها اثری کاملاً تازه است که مربوط به هیچ مجموعه بازی و فیلم و داستان دیگری نیست.

منبع: Wccftech

نوشته جزئیات داستان و گیم پلی بازی Titanfall Legends فاش شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close