حجم بازی Zelda Tears Of The Kingdom مشخص شد

by | 0 Comments | 1401/11/22

تا به امروز بازی Bayonetta 3 پرچم‌دار حجیم‌ترین بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ بود، اما بایونتا باید جای خود را به بازی Zelda Tears Of The Kingdom بدهد. حجم بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اعلام شده است و حجم آن حدود پنج گیگابایت از بازی قبلی بیشتر است. طرفداران باید منتظر دانلود حدود هجده گیگابایت باشند و این مسئله‌ای است که بدون شک تجربه‌ی بازی روی کنسول را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نینتندو چند روز پیش از تغییرات گیم پلی بازی Tears Of The Kingdom رونمایی کرد. تریلر دو دقیقه‌ای به روند داستانی اشاره کرد و اینکه چه آیتم‌های تازه‌ای اضافه شده است. شاهد افزودن یک وسیله‌ی نقلیه مشابه اتومبیل بودیم که می‌تواند جابه‌جایی در نقشه‌ی وسیع را ساده کند. پس از پخش تریلر بود که پیش‌خرید بازی در فروشگاه نینتندو رسماً فعال شد و اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار گرفت. گفتنی است کالکتور ادیشن بازی هم معرفی شده است که با قیمت 130 دلار به فروش می‌رسد.

طبق گزارش‌های جدید، حجم بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حدود 18.2 گیگابایت است. حجم بازی نسبت به Zelda Breath of the Wild افزایش یافته است و به حجیم‌ترین بازی انحصاری سوییچ تبدیل شده است. البته دنیای بازی نسبت به اثر پیشین دو برابر شده است و بازی‌کنان علاوه بر کف زمین، جزایری در آسمان را هم جستجو خواهند کرد. برای اولین بار در این سری نیز شاهد افزودن صداپیشه‌های تازه هستیم و با بزرگ‌ترین بازی زلدا تابه‌حال روبه‌روییم.

حجم بازی Zelda Tears Of The Kingdom

درصورتی‌که بازی جدید زلدا همانند اثر پیشین، بسته الحاقی و آپدیت‌های متعدد هم دریافت کند، بدون شک حجم آن فراتر از بیست گیگابایت خواهد شد. حجم حافظه داخلی اکثر کنسول‌های سوییچ حدود شانزده گیگابایت است و برای نصب بازی، نیازمند مموری حجیم خواهد بود. درصورتی‌که هنوز مموری برای کنسول خود تهیه نکرده‌اید، یا اینکه حجم مموری شما کم است؛ بهتر است مدل تازه‌ای تهیه کنید تا بتوانید بازی‌های امسال را بدون مشکل اجرا کنید.

برترین بازی‌ های انحصاری نینتندو سوییچ

بازی بایونتا 3 با حجم شانزده گیگابایت، پرچم‌دار پیشین بود. بازی Xeboblade Chronicles 3 هم حجمی حدود چهارده گیگابایت دارد. البته بازی‌های شخص ثالث زیادی وجود دارند که حجم آن‌ها فراتر از عناوین انحصاری سوییچ است. برای نمونه حجم بازی ویچر 3 برای سوییچ بیش از سی گیگابایت است. مورتال کامبت 11 نیز 32 گیگابایت حجم دارد و حجیم‌ترین بازی این کنسول هم NBA 2K22 است که 46 گیگابایت فضا لازم دارد. منتظر عرضه بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ دوازدهم مه باشید.

منبع: TheGamer

نوشته حجم بازی Zelda Tears Of The Kingdom مشخص شد اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close