اف تی اپیک تلفیق سرگرمی، کسب درآمد و تکنولوژی

نیل دراکمن در قالب انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که چندین نویسنده روی داستان بازی جدید استودیو Naughty Dog (ناتی داگ) کار می‌کنند.

استودیو ناتی داگ در سال‌های اخیر به دلیل خلق داستان‌های هیجان‌انگیز و در‌گیر‌کننده در بین بازیکنان مشهور شده است. این استودیو مجموعه بازی‌های مختلفی از جمله Last of Us و Uncharted را منتشر کرده که در بین بهترین آثار تمام دوران قرار گرفته‌اند. نیل دراکمن، رئیس استودیو Naughty Dog، به تازگی اعلام کرده است که بازی جدید این استودیو دارای چندین نویسنده خواهد بود.

چرا استودیوی ناتی داگ از پیشگامان نسل نهم بازی های ویدیویی است

اخیرا کارگردان سری لست اف اس، در مصاحبه‌ای با The New Yorker، فاش کرد که بازی جدید استودیو ناتی داگ ساختاری شبیه به یک سریال تلویزیونی خواهد داشت. بر این اساس حساب کاربری مراسم The Game Awards در توییتر نتیجه گرفت که او تصمیم گرفته داستان آن را به تنهایی یا در کنار یک همکار ننویسد و در عوض یک اتاق نویسندگان تشکیل شده و چندین نویسنده روی اثر تازه استودیو سازنده سری آنچارتد کار خواهند کرد. نیل دراکمن با انتشار یک توییت این نتیجه‌گیری را تایید و اعلام کرد که برای نمایش «پروژه‌های آینده» بسیار هیجان‌زده است.

احتمال ساخت Last of Us 3 توسط استودیو Naughty Dog

در ماه‌های گذشته شایعاتی در رسانه‌های مختلف منتشر شده که از ساخت بازی The Last of Us 3 به کارگردانی نیل دراکمن خبر می‌دهند. در حال حاضر مشخص نیست که استودیو Naughty Dog روی چه اثری کار می‌کند. بر اساس گزارش‌ها، استودیوی دیگری در حال کار روی ریبوت سری Uncharted بوده و ناتی داگ نقش مشاور را ایفا خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تازه‌ترین اثر معرفی شده استودیو ناتی داگ، بازی چند‌نفره سری The Last of Us است. تا‌کنون اطلاعات زیادی از این اثر منتشر نشده است و جنبه‌های مختلف آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

نظر شما در مورد خلق داستان بازی جدید استودیو Naughty Dog توسط چندین نویسنده چیست؟ آیا موافق این ساختار هستید یا شیوه سابق این استودیو و نگارش داستان توسط یک یا دو نفر را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Playstation Lifestyle

نوشته داستان بازی جدید استودیو Naughty Dog توسط چندین نویسنده نوشته می‌شود اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید