دانلود بازی A Chair in a Room Greenwater برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی A Chair in a Room Greenwater برای اندروید

بازی‌های ترسناک همواره از بدنه اصلی صنعت گیم بودند. این آثار به واسطه خلق اتمسفری نفس گیر و ترس‌های لحظه‌ای و موقعیتی، شاید برای همه مناسب نباشد، ولی بدون شک گیمرهای زیادی هستند که لذت فراوانی از تجربه یک بازی ترسناک خوب دریافت می‌کنند. این دقیقاً اتفاقی است که در محصول جدید اندروید یعنی A Chair in a Room Greenwater افتاده است.

وحشتناک‌ترین بازی موبایلی

بازی A Chair in a Room Greenwater به دست تیم Ryan Bousfield ساخته شده و به واسطه دنیای درگیرکننده و عمق بالای ترس‌هایی که خلق می‌کند، یکی از معدود بازی‌های خوب ژانر وحشت بر روی موبایل است. این بازی پتانسیل این را دارد که شما را بر روی صندلی خود میخکوب کرده و تا مدت‌ها نتوانید از وحشت‌هایی که درون آن تجربه کردید، خلاص شوید.

جذاب‌ترین داستان ترسناک

یکی از کارهایی که سازندگان به خوبی در A Chair in a Room Greenwater پیاده سازی کردند، اعمال داستان سرایی در قالب فصل‌های مختلف است که گیمر را در کنار ترساندن، درگیر ماجراها می‌کند و وی سعی داشته که تا پایان مسیر را کشف کند. داستان بازی شامل حل پازل‌ها و فرار از دست موقعیت‌های ترسناک در قالب 6 فصل مختلف بوده و به بهترین شکل ارائه می‌شود.

گیم پلی معمایی و نفس گیر

محیط اطراف خود را به عنوان قهرمان داستان ترسناک کاوش کرده و خود را در این بازی مهیج پازل محور غوطه ور کنید که در اعماق جنوب آمریکا اتفاق می‌افتد. راه پر پیچ و خم را در میان خاطرات خود طی کنید، سرنخ‌ها و پازل‌ها را کنار هم بچینید تا معمای بیدار شدن خود را در Greenwater شوم را حل کنید. تجربه این بازی ترسناک به همه گیمرها توصیه می‌شود.

ویژگی‌های بازی A Chair in a Room Greenwater

یکی از ترسناک‌ترین داستان‌ها
گیم پلی نفس گیر و مرموز
تنوع بالای پازل‌های درون بازی
اتمسفری دیوانه کننده و تاریک
گرافیک زیبای سه بعدی
تا مدت‌ها از یادتان پاک نمی‌شود

بازی A Chair in a Room Greenwater عنوانی در سبک پازل و ترسناک است. این بازی موفق شده تا ترکیبی بی نظیر از المان‌های ژانر وحشت و حل معما را برای بازیکنان خلق کند که می‌توان به جرئت گفت تابه‌حال نمونه‌ای برایش در تاریخ صنعت گیم ساخته نشده است. پس وقت را تلف نکرده و همین حالا A Chair in a Room Greenwater را دانلود کنید.

بازی A Chair in a Room Greenwater هم‌اکنون منتشر شده است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های House of Nightmare و CASE 2 Animatronics Horror را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی A Chair in a Room Greenwater برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی A Chair in a Room Greenwater برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close