دانلود بازی Abandon Ship برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Abandon Ship برای اندروید

در طول تاریخ صنعت گیم، بازی‌های زیادی بر روی مفهوم جالب و جذاب کشتی سواری تمرکز کرده‌اند. این بازی‌ها شما را در نقش کاپیتان حرفه‌ای این کشتی‌ها قرار داده که وظیفه هدایت و رساندن آن به مقصد و همچنین نبرد با کشتی‌های دشمن را بر عهده دارد. یکی از بهترین بازی‌هایی هم که تابه‌حال در این زمینه تولید شده، عنوانی فوق‌العاده به نام Abandon Ship است.

کشتی سواری در دل اقیانوس

فرماندهی یک کشتی «عصر بادبان» و خدمه‌اش را برعهده بگیرید و دنیایی وسیع و پر از داستان را کاوش کنید که به تصمیمات شما واکنش نشان می‌دهد. کشتی‌های دشمن، استحکامات و هیولاهای دریایی را در نبردهای تاکتیکی وحشیانه درگیر کنید که همگی با سبک هنری الهام‌گرفته از نقاشی‌های نفتی کلاسیک نیروی دریایی‌های قدیمی به زیباترین شکل ممکن طراحی شده‌اند.

تنوع بالای محیط‌ها و دنیا

تعداد زیادی جزیره منحصربه‌فرد و پر از داستان را در میان زیست‌بوم‌های مختلف و مناطق رنگارنگ کشف کنید. با کشتی‌های ارواح در دریاهای خالی از سکنه بجنگید. از عنکبوتیان غول پیکر در جزایر عنکبوتی دوری کنید. مناطق مملو از گازهای سمی، کوه‌های یخ، آدم‌خوارها و خیلی چیزهای دیگر در انتظار شماست. این یک ماجراجویی فراموش نشدنی و بی نظیر است!

چیدن یک استراتژی مناسب

شرایط آب و هوایی و محیطی بر نبردهای شما تأثیر می‌گذارد. امواج جزر و مدی، صاعقه، بمباران‌های آتشفشانی و کولاک تنها برخی از موارد طبیعی هستند که استراتژی شما را تحت تأثیر قرار داده و نیاز دارید تا به صورت مداوم به آن‌ها فکر کنید. این بازی استراتژیک جذاب بدون شک برای باحوصله‌ترین گیمرهای دنیا خلق شده که به دنبال یک ماجراجویی فراموش نشدنی هستند.

ویژگی‌های بازی Abandon Ship

کنترل بهترین کشتی دزدان دریایی
تنوع بالای دنیا و شرایط محیطی
گرافیک زیبای نقاشی شده
صدها ساعت سرگرمی خالص
تأثیر داشتن شرایط آب و هوایی
به شدت اعتیادآور و جذاب

Abandon Ship عنوانی در سبک استراتژیک و ماجراجویی است. این بازی شما را در نقش کاپیتان یک کشتی دزدان دریایی قرار داده که باید مسیر سخت و دشواری را با خدمه خود طی کند. در چالش ظاهر شدن در نقش یک دزدی دریایی شرکت کنید و تبدیل به یک کاپیتان تحت تعقیب شوید. Abandon Ship یکی از بهترین بازی‌های کشتی محور تمام تاریخ صنعت گیم است.

بازی Abandon Ship هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 3.8 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sea Port  و Pirates of the Caribbean را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Abandon Ship برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :
نوشته دانلود بازی Abandon Ship برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close