دانلود بازی Absolute RC Flight Simulator برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Absolute RC Flight Simulator برای اندروید

بازی‌های شبیه ساز پرواز از مشهورترین ژانرها در صنعت گیم هستند. این بازی‌ها کمتر شبیه به یک بازی معمولی و بیشتر شبیه به تجربه واقع‌گرایانه‌ای از کنترل کردن یک هواپیما بوده و اگر درست انجام شوند، می‌توانند گیمرها را تا مدت‌ها درگیر کنند. بازی Absolute RC Flight Simulator اثر Happy Bytes LLC از خوش ساخت ترین شبیه سازهای پرواز در طول تاریخ است.

بهترین شبیه ساز پرواز موبایلی

تعهد به شبیه سازی واقع‌گرایانه در این بازی به خوبی دیگر آثار این ژانر وجود داشته و پرواز بر فراز شهرها، کوه‌ها و مکان‌های دیدنی واقعی که می‌شناسید تجربه‌ای بر خلاف هر چیز دیگری در صنعت بازی و مسلماً فراتر از آنچه می‌توانید در هر رسانه دیگری انجام دهید است. Absolute RC Flight Simulator مرزهای شبیه سازهای پرواز را در دنیا تغییر داده است.

ساعت‌ها گیم پلی اعتیادآور

کنترل‌های آسان بازی Absolute RC Flight Simulator به جای تمرکز بر روی پیچیدگی‌های معمول سبک شبیه ساز، بر روی لذت بخش کردن پرواز تمرکز کرده‌اند تا هر بازیکنی با هر میزان دانشی بتواند آن را به دست گرفته و لذت ببرد. تنوع بالای هواپیماها و فرودگاه‌های مختلفی که در دنیا وجود دارد، باعث می‌شود از ساعت‌ها پرواز کردن درون بازی خسته نشوید.

گرافیک فوق‌العاده خیره کننده

در زمینه گرافیکی، بازی Absolute RC Flight Simulator یک دستاورد بزرگ برای ژانر شبیه ساز و مخصوصاً بازی‌های موبایلی است. این بازی نشان داده که می‌توان از نهایت قدرت گوشی‌ها استفاده کرد و عنوانی را خلق کرد که مناسب کنسول‌ها است. پس اگر عاشق بازی‌های شبیه ساز پرواز هستید، توصیه می‌کنیم که Absolute RC Flight Simulator را از دست ندهید.

ویژگی‌های بازی Absolute RC Flight Simulator

گرافیک خیره کننده و جذاب
گیم پلی طولانی و اعتیادآور
تنوع بالای هواپیماها و فرودگاه
کنترل‌های ساده و بهینه
تمرکز بالا بر روی واقع گرایی
میلیون‌ها کاربر فعال و وفادار

بازی Absolute RC Flight Simulator عنوانی در سبک شبیه ساز پرواز است. این بازی با تمرکز بر روی واقع‌گرایانه کردن پروازها، طراحی عالی هواپیما، گرافیک فوق‌العاده و کنترل‌های ساده، یکی از عالی‌ترین و خاص‌ترین تجربه‌های موبایلی را خلق کرده که مورد تحسین همه گیمرها واقع شده است. پس علاقه‌مندان به پرواز و بازی‌های شبیه ساز آن را از دست ندهند.

بازی Absolute RC Flight Simulator هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Airline Commander  و Aerofly FS 2021 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Absolute RC Flight Simulator برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Absolute RC Flight Simulator برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close