دانلود بازی Amnesia The Bunker برای PC

by | 0 Comments | 1402/03/23

دانلود بازی Amnesia The Bunker برای کامپیوتر

Amnesia The Bunker بازیکنان را وارد دنیای وحشتناک و سیاه جنگ جهانی اول می‌کند. این بازی که چهارمین نسخه رسمی درون فرنچایز بزرگ Amnesia محسوب می‌شود، در 6 ژوئن 2023 برای چندین پلتفرم اصلی منتشر شد و بازیکنان را در یک تجربه عمیق ترس و بقا غرق می‌کند که شاید بهترین در سال جاری باشد. در داستان بازی شما نقش Henri Clement، یک سرباز فرانسوی را بر عهده می‌گیرید که در یک موقعیت کابوس‌وار و ترسناک گرفتار شده است. Henri که در یک پناهگاه زیرزمینی به دام افتاده است، باید راهروهای هزارتویی را طی کند و از چنگال هیولای بی امان و حساس به نور معروف به جانور فرار کند.

یک دنباله شایسته و مخوف

هنگامی که بازیکنان سفر دلخراش خود را آغاز می‌کنند، متوجه می‌شوند که هدف اصلی هنری فرار از محدوده پناهگاه است. با این حال، این کار ساده‌ای نیست. بازیکن باید منبع تغذیه رو به کاهش پایگاه را مدیریت کند، منابع و مهمات پراکنده در سراسر نقشه تولید شده به طور تصادفی را جستجو کند و دائماً یک قدم جلوتر از هیولای تعقیب کننده بماند. این بازی شامل عناصر تنش و مدیریت منابع است زیرا بازیکنان در تلاش برای زنده ماندن در مواجهه با ذخایر محدود مهمات، تاریکی فراگیر و تهدید همیشه موجود هیولا هستند. بازیکنان می‌توانند از یک هفت تیر و آیتم‌های پرتابی گوناگونی مانند نارنجک و منور برای دفع دشمنان استفاده کنند.

بهترین وحشت سال جاری

یکی از دلایل القای مؤثر ترس در بازی Amnesia The Bunker کمبود مهمات است که بازیکنان را وادار می‌کند تا هنگام درگیر شدن در نبرد، انتخاب‌های خود را با دقت در نظر بگیرند. پناهگاه کم نور است و دید را به یک چالش همیشگی تبدیل می‌کند. Henri به چراغ قوه دینام و ساعتی که سوخت باقیمانده برای ژنراتورها را نشان می‌دهد، برای حرکت در تاریکی متکی است. هنگامی که سوخت تمام می‌شود، کل پایگاه در تاریکی غیر قابل نفوذ پوشانده می‌شود و هیولا به طور فعال Henri را شکار می‌کند، حس و حال تنش را در بازی افزایش می‌دهد و بازیکنان را مجبور می‌کند که برای سوخت گیری ژنراتور سریع و شتاب‌زده عمل کنند.

دنیایی تاریک و جهان باز

Amnesia The Bunker با ارائه یک محیط «دنیای نیمه باز» به بازیکنان که به آنها آزادی بیشتری برای کشف و نزدیک شدن به اهدافشان می‌دهد، از پیشینیان خود جدا می‌شود. این بازی بر عاملیت بازیکن تأکید دارد و جهان به صورت پویا به اقدامات آنها پاسخ می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، بازیکنان می‌توانند به صورت استراتژیک بنزین را روی زمین بریزند و آن را مشتعل کنند و یک منبع نور موقت برای دفع جانور در کمین ایجاد کنند. در طول بازی، بازیکنان با اتاق‌های امنی مواجه می‌شوند. در اینجا، آنها می‌توانند اقلام را در صندوق قرار دهند، بازی را ذخیره کنند و نقشه را مطالعه کنند تا درک بهتری از طرح دنیای پرپیچ و خم به دست آورند.

کابوسی در جنگ جهانی

Amnesia The Bunker بازیکنان را در یک دید کابوس‌وار از جنگ جهانی اول غوطه‌ور می‌کند و ترس و بقا را با یک روایت ترسناک و تعقیب بی‌امان یک موجود مخوف ترکیب می‌کند. در حالی که Henri Clement برای فرار از هزارتوی زیرزمینی می‌جنگد، بازیکنان با برخوردهای خطرناک، منابع محدود و مسابقه‌ای دائمی با زمان مواجه می‌شوند. با محیط‌های تاریک، گیم پلی جذاب و یک خط داستانی عالی، Amnesia The Bunker تجربه‌ای فراموش نشدنی را ارائه می‌دهد که اعصاب بازیکنان را آزمایش می‌کند و باعث می‌شود تا وحشت‌های واقعی پنهان شده در تاریکی را زیر سؤال ببرند و هرگز آن‌ها را فراموش نکنند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Amnesia Rebirth و Ikai را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Amnesia The Bunker برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Core i3 / AMD FX 2.4Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
Storage: 35 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Core i5 / Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 5600 XT / Intel Xe-HPG
Storage: 35 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Amnesia The Bunker برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close