دانلود بازی Atone Heart of the Elder Tree برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Atone Heart of the Elder Tree برای کامپیوتر

ژانر پازل و ماجراجویی با اینکه این روزها در میان بازی‌های بزرگ‌تر جایگاه ویژه‌ای ندارد، ولی همواره می‌توان آثار خارق‌العاده‌ای پیدا کرد که به دست بازی سازان مستقل ساخته شده و خلاقیت واقعی یک عنوان پازل را نمایانگر است. یکی از نمونه‌های جالبی که در چند وقت اخیر موفق شده سروصدای زیادی در میان گیمران به پا کند، عنوان به نام Atone Heart of the Elder Tree است. این بازی با الهام گیری از اساطیر و افسانه‌ها، داستانی کوچک را با گیم پلی ای عمیق و درگیرکننده ارائه می‌کند.

طراحی بازی Atone Heart of the Elder Tree اساساً در دسترس و ساده است؛ با این حال به اندازه کافی در سبک هنری، موسیقی، مبارزات مبتنی بر ریتم و طراحی گیج کننده خود عمیق و جذاب بوده تا اطمینان حاصل شود که گیمر تجربه خالص و فراموش نشدنی ای داشته باشد. در طول مسیر شخصیت‌های زیاد و پر از شگفتی را ملاقات خواهید کرد که شما را با پازل‌های دشوار به چالش می‌کشند. برخی از معماها نیاز به تفکر زیادی داشته و برای پیشروی در داستان بازی ضروری هستند.

Atone Heart of the Elder Tree به شدت تحت تأثیر اساطیر نورس است و ریشه در تعدادی از مضامین قدرتمند انسانی هم دارد. بار غم، درد خیانت، تأثیر از دست دادن و موضوعات دیگر. علی‌رغم اینکه داستان بازی نسبتاً کوتاه است، به شدت جمع و جور و دقیق بوده و از الگوی مشخصی پیروی می‌کند تا موضوعات تاریک و دشوار را برای ایجاد یک پس زمینه احساسی که روایت را حمل می‌کنند، دنبال کند. اگر به دنبال یک بازی عمیق در سبک پازل هستید، این بازی برای شما ساخته شده است.

بازی Atone Heart of the Elder Tree عنوانی در سبک ماجراجویی و پازل است. این بازی با الهام گیری از اساطیر نورس، توانسته داستانی پیچیده و درگیرکننده را در قالب یک گیم پلی عمیق و جذاب به مخاطب ارائه کند. اگر در میان هزاران بازی به دنبال یک تجربه به‌یادماندنی در ژانر پازل می‌گردید، Atone Heart of the Elder Tree را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Burnhouse Lane و Blacktail را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Atone Heart of the Elder Tree برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+ (64-bit)
Processor: Intel Core i3 3217U 1.8 GHZ Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GT 730M / Radeon R7 M270
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Atone Heart of the Elder Tree برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close