دانلود بازی Baba Is You برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Baba Is You برای اندروید

تعدادی از خلاقانه‌ترین اتفاقاتی که در صنعت گیم رخ می‌دهد، به دست بازی سازان مستقل با یک ایده ناب و جذاب شکل می‌گیرد. گاهی اوقات تنها یک ایده می‌تواند یک بازی را از میان هزاران عنوان متمایز کرده و به آن جایگاهی ویژه بدهد. این اتفاق دقیقاً برای بازی Baba Is You رخ داده است. عنوانی در سبک پازل که با نبوغ سازندگانش، تبدیل به بهترین بازی پازل نسل هم شد.

بهترین بازی پازل موبایلی

بازی Baba Is You به دست تیم Hempuli ساخته شده و آمده تا ژانر پازل را متحول کند. شما کنترل شخصیت بامزه‌ای را به دست می‌گیرید که باید به وسیله دستورالعمل‌های داده شده بر روی صفحه، پازل‌ها را حل کند؛ با این حال هر دستورالعمل قابلیت جابه‌جایی داشته تا قوانین اولیه پازل دستخوش تغییراتی شود. این موضوع چالش‌برانگیزترین پازل‌های دنیا را به وجود آورده است.

خلاقیت تکرارنشدنی و ناب

در هر مرحله، قوانین خود به عنوان بلوک‌هایی وجود دارند که می‌توانید با آنها تعامل داشته باشید. با دست‌کاری آنها، می‌توانید نحوه عملکرد مرحله را تغییر دهید و باعث تعاملات شگفت انگیز و غیرمنتظره شوید! با چند فشار ساده بلوک می‌توانید خود را به یک سنگ تبدیل کرده، تکه‌های چمن را به موانع بسیار داغ تبدیل کنید و هدفی را برای رسیدن به چیزی کاملاً متفاوت تغییر دهید.

گرافیکی ساده و خیره کننده

بازی Baba Is You به ظاهر شبیه به آثار کلاسیک پازل محور با گرافیک هشت بیتی است. با این حال با طی کردن چند مرحله متوجه چالش‌های زیاد آن خواهید شد. این بازی وابسته به آزمون و خطای بسیاری بوده و باید ذهن خود را برای رسیدن به پایان مرحله به کار بیندازید. تجربه این بازی فوق‌العاده را به تمامی عاشقان ژانر پازل و بازی‌های فکری شدیداً توصیه می‌کنیم.

ویژگی‌های بازی Baba Is You

سخت‌ترین پازل‌های دنیا
تنوع بالای مراحل بازی
گرافیک هشت بیتی زیبا
نوآوری در هر مرحله
ظاهراً ساده، ولی عمیق
به چالش کشیدن مغز شما

بازی Baba Is You عنوانی در سبک پازل و ماجراجویی است. این بازی شما را در کنترل کاراکتری قرار داده که باید با دست‌کاری قوانین یک پازل، راهی برای حل آن پیدا کند. چالش‌ها و تعداد زیادی مرحله در این بازی وجود دارد که ساعت‌ها شما را درگیر می‌کنند. پس عاشقان پازل وقت را تلف نکرده و همین حالا Baba Is You را دانلود و تجربه کنند.

بازی Baba Is You هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.9 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hidden Through Time  و Friday the 13th: Killer Puzzle  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Baba Is You برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Baba Is You برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close