دانلود بازی Backfirewall برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/16

دانلود بازی Backfirewall برای کامپیوتر

ایده‌های نو و تازه از اصلی‌ترین دلایلی هستند که بازی‌های مستقل توانسته‌اند به جایگاه بزرگی در صنعت گیم دست پیدا کنند. هر روزه شاهد این هستیم که تیمی کوچک، خلاقیتی بی نظیر را در قالب یک بازی به وجود می‌آورد و Backfirewall نیز یکی از آن‌ها است. این بازی به دست Naraven Games ساخته شده و روایتگر اتفاقاتی است که درون یک تلفن هوشمند رخ می‌دهد. شما به عنوان مأمور آپدیت کردن سیستم عامل، باید تصمیمات مهمی بگیرید که سرنوشت برنامه‌های تلفن را تغییر می‌دهد.

تجربه بازی Backfirewall همانند تماشا کردن یک انیمیشن بامزه و عمیق از کمپانی Pixar است. کاراکترهای عجیب و خنده داری که در مسیر با آن‌ها ملاقات می‌کنید و داستان‌هایی که اغلب موضوعات مهم و انسانی زیادی را درون خود دارند، همگی دست به دست هم داده تا یکی از جذاب‌ترین آثار مستقل سال خلق شود. در صورت رخ دادن آپدیت جدید تلفن هوشمند، بدین معنی است که تمامی شخصیت‌ها و برنامه‌های قبلی خواهند مُرد و شما به عنوان قهرمان باید راهی پیدا کنید که از این موضوع خودداری شود.

Backfirewall به دو قسمت تقسیم شده است. اولین بخش مربوط به اکتشافات بوده که شما در مکان‌های مختلف تلفن سرک کشیده و باید از دام روبات‌ها و موانع خلاص شوید. آیتم‌های مختلفی برای جمع آوری که داستان بیشتری درباره کاربر تلفن به شما می‌گویند وجود دارد. بخش دوم شامل حل پازل‌ها و رفع خطاهایی است که برای تلفن به وجود آمده است. تعادل فوق‌العاده بین المان‌های گیم پلی و داستان سرایی، از اصلی‌ترین دلایلی است که بازی Backfirewall یکی از جذاب‌ترین آثار مستقل سال است.

بازی Backfirewall عنوانی در سبک پازل و ماجراجویی است. این بازی شما را در نقش مأموریت آپدیت سیستم عامل یک تلفن هوشمند قرار می‌دهد که باید از نابود شدن اطلاعات قبلی تلفن جلوگیری کند. این بازی بدون شک می‌تواند با داستان عاطفی و گیم پلی جذابش، شما را تحت تأثیر قرار داده و حتی برای ساعاتی نیز به فکر فرو ببرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Insomnis و Children of Silentown را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Backfirewall برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
Processor: AMD FX-6100 / Intel i3-3220 or Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
Processor: AMD Ryzen 7 1700 / Intel i7-6700K or Equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD RX Vega 56, NVIDIA GTX 1070/GTX 1660Ti or Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Backfirewall برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close