دانلود بازی Badlanders برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/18

دانلود بازی Badlanders برای اندروید

در روزی روزگاری پناهگاهی وجود داشت که به آن Red Beach یا ساحل قرمز می گفتند. این پناهگاه بزرگ، مکان نگهداری سلاح ها و تجهیزات پیشرفته ای بود که تنها برای موارد اضطراری و بلایای طبیعی استفاده میشد. اما ناگهان، بشریت حریص تر شد و قصد داشت تا با استفاده از این سلاح های مرگبار، دشمنانش را از سر راه بردارد که متاسفانه فاجعه ای رخ داد و زمین دیگر جایی برای زندگی انسان ها نبود. هر کسی به فکر زنده ماندن و زندگی خویش بود. تنها چیزهایی که چشم انسان میدید ساحل های خونین، جسدهای درحال تجزیه و خرابی بناهای مختلف بود. این روایت، بخری از داستان بازی جدید و جذاب Badlanders است که به واسطه گیم پلی سراسر اکشن آن، برای ساعت ها سرگرم خواهیم بود.

فاجعه ای اسفناک که کسی جرئت نفس کشیدن نداشت!

25 نوع کاراکتر در گیم پلی وجود دارد که طراحان نام آنان را بدلند گذاشته اند. این شخصیت ها هر کدام هدفی را دنبال می کنند که شما نقش یکی از آنان را بر عهده دارید. از زرادخانه ها و پناهگاه های که در مسیر می بینید استفاده کنید تا از نظر مهمات و سلاح کم و کسری نداشته باشید. همچنین با استفاده از منوی پر گزینه ای که در قسمت ارتقا خواهید دید، تمامی تجهیزات و سلاح هایتان را تقویت کنید تا عملکرد بهتری برای مقابله با دشمن داشته باشد. به یاد داشته باشید که شما تک و تنها هستید و باید خودتام برای زندگی پیش رو تصمیم بگیرید.

ویژگی های کلیدی بازی Badlanders

25 کاراکتر منحصر به فرد
زراد خانه های بزرگ برای بدست آوردن سلاح های قدرتمند
امکان شخصی سازی کاراکترها با ویژگی های مختلف و همچنین سلاح های آنان
بروزرسانی های منظم و اضافه شدن گزینه های جدید
گیم پلی سرگرم کننده و اکشن
محیط گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری عالی

بازی Badlanders هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Into the Dead 2 و Shadow Fight 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Badlanders برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Badlanders برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close