دانلود بازی Broken Universe Tower Defense برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/22

دانلود بازی Broken Universe Tower Defense برای کامپیوتر

بازی‌های دفاع از قلعه یکی از آن دسته عناوینی هستند که به شما تجربه هم‌زمان از سبک استراتژیک و اکشن را ارائه می‌دهند. از یک طرف شما باید با برنامه ریزی نیروهای خود، از رسیدن دشمن به قلعه خود جلوگیری کرده و از طرف دیگر نیز باید با آن دشمنان به صورت رو در رو مبارزه کنید. پس می‌توان گفت که این سبک تعداد زیادی از مخاطبان را هدف گرفته است. بازی Broken Universe Tower Defense نیز یکی از بهترین آثار دفاع از قلعه‌ای است که در چند سال اخیر منتشر شده است.

این بازی از سوی استودیوی های RedDeerGames و Jinthree Studio بوده که در آن شما برای پیدا کردن دوست گمشده خود باید به فضا بروید. تمام فرمول‌های آشنای سبک دفاع از قلعه در این بازی به بهترین شکل ممکن خودنمایی می‌کنند. دشمنان در طول موج‌های متوالی به سمت شما سرازیر می‌شوند که باید با چیدن ابزارهای دفاعی مناسب، آن‌ها را کنار بزنید. در کنار ساخت سازه‌های جدید، می‌توانید سازه‌هایی را که قبلاً ساخته‌اید ارتقا دهید تا آمار و قدرت دفاعی و حمله‌ای آنها را افزایش دهید.

هر سازه‌ای که می‌سازید تا سه بار قابل ارتقا است، پس حتماً به مسیرهایی که دشمنان شما طی خواهند کرد توجه کنید تا بتوانید با برنامه ریزی متناسب با تلاش آنها مقابله کنید. شما همچنین می‌توانید منابع خود را برای تعمیر یک سازه خرج کنید تا بتواند سلامت از دست رفته را بازیابی کند. در زمینه گرافیکی، این بازی از استایل کارتونی جذابی بهره‌مند بوده که به تصویر کشیدن حس و حال صحنه کمک بزرگی کرده است. پس عاشقان بازی‌های دفاع از قلعه، Broken Universe Tower Defense را از دست ندهند.

بازی Broken Universe Tower Defense عنوانی در سبک استراتژی و دفاع از قلعه است. شما به سیارات بیگانه سفر می‌کنید تا دوست گمشده خود را پیدا کنید. در این میان باید با نیروهای دشمن به مبارزه پرداخته و باس‌های غول آسایی را شکست دهید، تجربه این بازی بی نظیر به تمامی افرادی که به آثار استراتژیک علاقه دارند، به شدت توصیه می‌شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Kingdom Rush Vengeance Tower Defense و Defense Zone 3 Ultra HD را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Broken Universe Tower Defense برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 and above 64bit
Processor: Dual Core CPU 2Ghz or faster processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 and above 64bit
Processor: Dual Core CPU 2.8Ghz or faster processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 1GB of video RAM.
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Broken Universe Tower Defense برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close