دانلود بازی Build Master MarsVille برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/17

دانلود بازی Build Master MarsVille برای اندروید

Build Master MarsVille بازیکنان را دعوت می‌کند تا به بزرگ‌ترین معمار تبدیل شوند که وظیفه ساختن یک شهر پر رونق را از ابتدا روی سیاره سرخ دارد. با برنامه ریزی، اجرا و مدیریت منابع ماهرانه، باید شایستگی خود را با انجام مأموریت‌ها و چالش‌ها ثابت کنید. با ایجاد یک کلان شهر شلوغ پر از ساکنان انسان و بیگانه، برای شروع یک ماجراجویی کهکشانی آماده شوید.

شهرسازی بر روی مریخ

بازی Build Master MarsVille به دست استودیوی بازی سازی FirstFun توسعه یافته است. به عنوان معمار منتخب، اولین وظیفه شما یافتن یک مکان مناسب در مریخ است که در آن بتوانید شهر خود را ایجاد کنید. باید به عواملی مانند زمین و دردسترس‌بودن منابع توجه دقیق داشت. هنگامی که مکان شناسایی شد، چالش به منابع مصالح برای ساخت و ساز تغییر می‌کند.

استخراج کلی منابع خاص

از تخصص خود در تکنیک استخراج منابع، مانند استخراج سنگ معدن یا برداشت چوب، برای جمع آوری مواد لازم برای توسعه شهر خود استفاده کنید. با منابع فراوان، زمان آن فرا رسیده است که خلاقیت خود را رها کنید و سازه‌های چشمگیر بسازید، از پل‌ها و جاده‌ها شروع کنید. با پل‌های خود شکاف‌های وسیعی را بپوشانید و شاهد تبدیل مریخ به یک مرکز صنعتی شلوغ باشید.

المان‌های مختلف گیم پلی

برای اطمینان از حمل و نقل کارآمد کالا و خدمات، شبکه‌های حمل و نقل مناسبی را که تمام گوشه‌های MarsVille را به هم متصل می‌کند، برنامه ریزی و اجرا کنید. همان‌طور که شهر شما گسترش می‌یابد، به آهنربایی برای شهروندان، انسان و بیگانه تبدیل می‌شود. جمعیت متنوع را بپذیرید، زیرا ساکنان بیگانه معاملات خوبی را در مورد هزینه‌ها و امکانات مسکن ارائه می‌دهند.

ویژگی‌های بازی Build Master MarsVille

صدها ساعت شهرسازی عالی
یافتن و استخراج منابع مختلف
گرافیک بسیار زیبای کارتونی
کنترل‌های بسیار ساده و بهینه
المان‌های برتر ژانر شبیه ساز
به شدت اعتیادآور و جذاب

Build Master MarsVille یک تجربه شهرسازی واقعاً منحصر به فرد و عمیق را ارائه می‌دهد. با تلفن همراه خود وارد این ماجراجویی کهکشانی شوید که ساعت‌ها شما را درگیر خود می‌کند. هنگام غلبه بر مأموریت‌های چالش برانگیز و غلبه بر موانع، توانایی‌های برنامه ریزی و ساخت و ساز خود را نشان دهید. این بازی از بهترین‌های ژانر خود محسوب می‌شود.

بازی Build Master MarsVille هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Townsmen و Tropico را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Build Master MarsVille برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Build Master MarsVille برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close