دانلود بازی CarX Rally برای اندروید

by | 0 Comments | 1401/11/13

دانلود بازی CarX Rally برای اندروید

هر روزه بازی های جدید بسیاری در مارکت های بین المللی برای علاقه مندان معرفی می شود که هر کدام به واسطه ویژگی های خاص و ویژه خود، از دیگری جدا می شود. بازی های رالی بسیاری برای علاقه مندان به ژانر اتومبیل رانی تاکنون معرفی شده است که هر کدام با حالت های مختلف بازی طرفداران مخصوص به خود را دارند. CarX Rally یکی از جدیدترین بازی های معرفی شده در سبک مسابقه ای با حال و هوای رالی است که می توانید با گیم پلی هیجان انگیز و رقابت های مهیج خود بازیکن را به چالش بکشاند.

مسابقات قهرمانی رالی!

می توان گفت برای اولین بار است که در یک بازی ماشین سواری شاهد این هستیم که مسابقات قهرمانی رالی برگزار می شود. ویژگی های مختلف و بسیاری در این بازی وجود دارد که به واسط آن‌ها گیم پلی هیجان انگیز تولید شده است. فیزیک واقع گرایانه چه محیط و چه خودروها باعث می شود تا هیجان بالاتری به کاربران منتقل شود و آن‌ها از یک سواری جذاب لذت ببرند.

در مسابقات قهرمانی رالی شامل 35 مسابقه برای اتومبیل های مختلف ورزشی خواهد شد که چالش های متنوع و بسیاری انتظار شما را خواهند کشید. خودروهای مختلفی برای انتخاب شدن در نظر گرفته شده است، از ماشین های مخصوص رالی گرفته تا ماشین های عضلانی آمریکایی. شما می توانید با پارامترهای بسیاری بر رفتار ماشین خود تاثیر بگذارید و به نوعی آن را بهبود بخشید.

ویژگی های کلیدی بازی CarX Rally

مسابقات قهرمانی رالی را تجربه کنید
35 مسابقه هیجان انگیز
خودروهای مختلف در سبک های متنوع
مسیرهای چالش برانگیز و جذاب
گیم پلی هیجان انگیز و مسابقه ای
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی CarX Rally هم‌اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rush Rally Origins  و Real Rally  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی CarX Rally برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی CarX Rally برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close