دانلود بازی Clash of Kings برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/03/17

دانلود بازی Clash of Kings برای اندروید

هنوز نبرد میان قبیله های مختلف وجود دارد. علت این جنگ های بزرگ و حماسی، حرص و طمع پادشاهانی ست که شوق و اشتیاق زیادی برای قلمرو خود دارند. بازی جدید و جذاب Clash of Kings روایتگر داستان هایی از جنگ های صلیبی ست که هر پادشاه برای تصرف دیگر سرزمین لشکر کشی کرده و در نهایت پس از پیروزی، مال و اموال قلمرو فتح شده را از آن خود می کند!

جنگ های صلیبی با اندکی تغییر در بازی Clash of Kings

توسعه دهندگان خلاق کمپانی بازی سازی Elex Wireless ، عنوان خود را با خصوصیات جذاب و دندان گیری یکپارچه کرده اند که از سری این ویژگی ها وجود اژدها است که اگر هر قبیله ای اژدها داشته باشد ممکن است سر نوشت جنگ را به نفع خود رقم بزند. اکنون هنگام ساخت و ساز قبیله یتان است. دیوار های مستحکم و اونوع و اقسام تجهیزات دفاعی را احداث کنید تا هنگام هجوم دشمن از منافع خود دفاع کنید. و نیز برای جنگ و لشکر کشی به جهت فتح دیگر سرزمین ها و گسترش قلمرو خود، شما احتیاج دارید سرباز خونه و محل کمپ آنان را بسازید و برای بهبودی مهارت های نیرو های خود آزمایشگاهی برای محققان خود سرپا کنید.

حالت pvp بازی، تقریبا با حالت دیگر بازی های استراتژیک یکسان بود و می توانید در فستیوال های گوناگون به مناسبت روز های مهم سال شرکت کنید. طبق گفته ی طراحان بازی، مخاطبان می توانند از اژدهای خود برای جمع آوری هدایا ویژه هر مناسبت استفاده کنند و از هدایای خود لذت ببرند.

ویژگی های کلیدی بازی Clash of Kings

گیم پلی عالی و ساده
وجود اژدها برای راحتی فتح سرزمین ها
تجهیزات جنگی و نیرو های خوب و قابل ارتقا
حالت pvp جذاب برای رقابت با سایر حریف ها
گرافیک سه بعدی خارق العاده نسبت به حجم
فستیوال های گوناگون برای شرکت کردن و برنده شدن جوایز ارزنده

بازی Clash of Kings هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Gods of Olympus و The Lord of the Rings را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Clash of Kings برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Clash of Kings برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close