دانلود بازی Coffee Shop Tycoon برای PC

by | 0 Comments | 1401/11/12

دانلود بازی Coffee Shop Tycoon برای کامپیوتر

Coffee Shop Tycoon اولین عنوان توسعه‌دهنده مستقر در سیاتل، Riff Studios است. این عنوان یک بازی شبیه‌ساز مدیریت و دم کردن قهوه با عمق شگفت‌آور است. در ابتدا با یک عدد کافی‌شاپ کوچک شروع می‌کنید، یک کافی‌شاپ دوم و سپس سومی را باز می‌کنید و به همین ترتیب، در نهایت دفتر مرکزی خود را ایجاد می‌کنید، جایی که می‌توانید درون آن آزمایش‌های قهوه سازی را انجام دهید، فروشگاه‌های زنجیره‌ای خود را مدیریت کنید و همچنین به بازار بورس قهوه و کافی‌شاپ‌ها نیز وارد شوید.

از نظر گرافیکی، Coffee Shop Tycoon قرار نیست شما را شگفت زده کند. با این حال، مدل‌های شخصیت‌های بامزه بازی و اثاثیه فروشگاهی که در بازی توانایی خرید و اضافه کردنشان به فروشگاه را دارید، حس و حال واقعاً خاصی در زمینه کافی شاپ داری ارائه می‌کنند. در کنار گرافیک ساده آن، بازی می‌تواند تا حد زیادی پیچیده و درگیرکننده شود. به‌عنوان‌مثال باید پول‌های خود را مدیریت کرده تا مجبور نشوید قیمت محصولات را بالا ببرید، زیرا به‌مرورزمان مشتریان خود را از دست خواهید داد.

همان‌طور که فرنچایز قهوه سازی خود را پیشرفت می‌دهید، متوجه خواهید شد که کارکنان ارتقا پیدا می‌کنند و تحقیقات جدیدی را باز می‌کنید که نیاز شما به مدیریت خرد فروشگاه را به شدت کاهش می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به پیشرفت طولانی مدت بیشتری فکر کنید. کارکنان می‌توانند پس از رسیدن به سطح معینی به صورت تخصصی آموزش ببینند، به این معنی که می‌توانند به طور خودکار قهوه‌های جدید دم کنند، یا محصولات تازه سفارش دهند و قهوه‌های قدیمی را دور بریزند. تجربه آن را از دست ندهید.

بازی Coffee Shop Tycoon عنوانی در سبک مدیریت منابع و کنترل یک کافی شاپ است. شما به‌مرورزمان با پیشرفت در جریان بازی، می‌توانید بیزینس خود را گسترش داده و آن را تبدیل به یک امپراتوری کافی شاپ و قهوه سازی کنید. تجربه این بازی به کسانی که به آثار سبک مدیریت علاقه دارند به شدت توصیه می‌شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Zombie Cure Lab و Common hood را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Coffee Shop Tycoon برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: XP / Vista / 7
Processor: Intel 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1280 x 720 Minimum Resolution
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

نوشته دانلود بازی Coffee Shop Tycoon برای PC اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close