دانلود بازی Days After: Zombie Survival برای اندروید

by | 0 Comments | 1402/01/11

دانلود بازی Days After: Zombie Survival برای اندروید

در بازی جدید و سرگرم کننده Days After: Zombie Survival آخرالزمان زامبی شکل گرفته است و انسان ها تک به تک در حال تبدیل شدن به موجوات عجیب و چندش آوری هستند که حتی به یکدیگر هم رحمی نشان نمی دهند. در این اوضاع آشوب، شما تنها بازمانده ای هستید که فعال حال وجود دارد و باید برای نجات جان انسان های دیگر تمام تلاش خود را به نمایش بگذارد. آنچه که در این ماجراجویی فوق العاده جذاب مهم تر از همه چیز است، دقت و نگاه به اطراف، چرا که در لحظه ممکن است چند زامبی گرسنه شما را احاطه کرده و در نهایت جانتان را بگیرند.

جهانی جذاب اما بسیار خطرناک !

این بازی اندرویدی را توسعه دهندگانی از استودیو REACTGAMES STUDIO LIMITED طراحی و برای علاقه مندان به سبک شبیه سازی با طعم اکشن و صحنه های فوق العاده زیبا در مارکت گوگل منتشر کرده اند. ویژگی های بسیاری که در گیم پلی برای بازمانده در نظرگ رفته شده است، باعث می شود تا بازی های مشابه را کنار گذاشته و برای تکمیل چالش های Days After تلاش کنید. برای به دست آوردن منابع نیاز است تا کمی به خود زحمت دهید و آن‌ها را از طریق شکار، جستجوی غذا و استخراج جمع نمایید.

شما پناهگاه خود را خواهید ساخت و در برابر انبوه زامبی ها، حیات وحش شرور و سایر تهدیدات در امان خواهید بود. لباس، اسلحه، غذا، نوشیدنی و ابزار، از جمله مواردی هستند که باید خود آن‌ها را ایجاد و در جستجوی بقا و حقیقت جهان، کشف کنید. شما یک بازمانده تنها هستید … اما آیا آخرین نفر خواهید بود؟

ویژگی های کلیدی بازی Days After: Zombie Survival

جهانی منحصر به فرد با تهدیدات فراوان
هر آنچه نیاز دارید را بسازید و ایجاد کنید
در جستجوی بقاريال حقیقت جهان را کشف کنید
پناهگاهی ایجاد کنید و از خود در برابر تهدیدات موجود محافظت کنید
گیم پلی شبیه سازی شده با چاشنی اکشن
گرافیکی فوق العاده به همراه صداگذاری مناسب

بازی Days After: Zombie Survival هم اکنون در پلی استور نیز دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است. اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Zombie Catchers و Zombie Age 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Days After: Zombie Survival برای اندروید با ترافیک نیم بها، همراه پارسی گیم باشید.

تصاویری از محیط بازی :


نوشته دانلود بازی Days After: Zombie Survival برای اندروید اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Hit enter to search or ESC to close